Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mr. Busta mért lett ilyen...

Mr. Busta mért lett ilyen sikeres?

Figyelt kérdés

Régebben is rappelt, Busta néven, de akkor még nem volt ilyen sikeres. Most mitől lett az?


Ismeri valaki személyesen, hogy milyen ember ő?

Sokan szidják, de nekem páran mondták, hogy ez a rapszakmás dolog nem úgy van hogy ő mindenkit bekosolt. Hanem azokanak írta akik átverték, vagy akik róla is írtak, és egyéb személyes dolgok miatt, ami közte és a megemlített előadók között történt. Ez mennyire igaz?



2014. márc. 25. 22:19
 1/7 aculluca ***** válasza:
azért sikeres mert a Mr Busta név jól van marketingelve, se több se kevesebb, semmi köze a magánéletéhez mint a legtöbb előadónak sem.
2014. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jól van marketingelve? Ezt hogy érted?

És te milyen embernek és előadónak tartod őt?

2014. márc. 25. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt se tudom, hogy ki az:D
2014. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert felvette ezt a kamugengszter szart, és állandóan káromkodik meg keménykedik a sok 12-16 évesnek meg bejön, mint azt facebook on láthatod...
2014. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem ezt látom hogy kamugengszter...mert elmondja az egyik zenéjlben, hogy a gengszer, meg a gengszter rap nem ugyan az, és elismeri hogy ő nem gengszter. Emellett meg nekem ő azért jobb a többi rappernél, mert nem az rappeli, hogy szívjunk meg bűnözzünk, hanem pont az ellenkezőjét.
2014. márc. 26. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor a gengszterrap szájkaratét jelent?


Egyébként marketing az egész, ahogy a rapszakma számok is. Egy korábbi interjúban mondta: Paris Hilton sem véletlenül villantja ki a pin*ját, a gerillamarketing a legjobb marketing. Ugyanezt csinálja és nehogy elhidd már hogy a rapszakmában megemlített kb. 30 ember mind ok nélkül belekötött volna az ártatlan bustába :D


A négyes megfogalmazta a lényeget

2014. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért lett ilyen sikeres, mert a rap az élete! Szerinted hogy lett ilyen sok lemeze, ilyen sok száma, videoklipje? Na meg be van táblázva koncertekkel, a klubok Busta nevét ordibálják...egész egyszerűen komolyan veszi, nem hobbiból csinálja. Sokaknak nem tetszik, hogy média nélkül tart ott, ahol tart, na meg azért is kóstolgatja pár a nem túl nagy népszerűségnek örvendő rapper, hogy ezáltal hírnévre tudjon szert tenni. Valaki kreál egy Busta beef-et, felrakja YouTube-ra, nem érdekli mennyi lesz a dislike, nézettség az lesz, és tessék, ott a hírnév.
2014. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!