Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg jön Martina Stoessel...

Rékaa01 kérdése:

Tényleg jön Martina Stoessel Magyarországra? És a koncertjére hol lehet a jegyeket venni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy Martina jön Magyarországra és nagyon szeretnék vele találkozni de nem tudom hogy hol lehet jegyeket venni rá.
2014. márc. 26. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Igen igaz állítólag azt hiszem április tizen valahányadikán talán 12 és az engem is érdekelne hogy a jegyeket hol lehet megvenni vagy rendelni.
2014. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát valaki ezt el kezte pletykálni de szerintettem aki ezt el inditota az roszul értesült mert a moziba adták le én meg néztem összesen 8-an voltunk velünk együt(2en voltunk) és borzalmas volt ut közbe ki mentek 2-en és már mi is igy voltunk de mondtam h meg akarom nézni h mi van a stábon belül (kb 10 perc szolt arol) nem érte meg a film
2014. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 niki17019 válasza:
sziasztok én nagy Violetta rajongó vagyok . nagyon szerettem volna ha Violetta koncert Magyarországon is lenne aztán nem vártam tovább elkezdtem megszervezni aztán a végén a sok számolás emil küldés után Budapesten az egyik koncert szervező hölgy azt mondja az országnak erre nincs pénze . nagyokat néztünk hogy több mint egy hónap szervezés után a szemünkbe merik ezt mondani .
2014. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!