Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudok megismerkedni olyan...

Hol tudok megismerkedni olyan 17-23 éves lánnyal, aki szereti Keresztes Ildikó hangját és szívesen elmegy koncertjére is? /L

Figyelt kérdés
Hol tudnék találni korombeli lányokat,akikkel tudnék koncertre menni?;P
2013. szept. 23. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Úristenem....mostanában ilyen kérdéseket látva felmerül bennem hogy rossz korszakba születtem...Am meg nézzél szét a környéken aki őt lesi a tv-be valószinü hogy szeretni fogja és már meg is találtad azokat a csajokat akik szeretik őt!
2013. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Vagy megfordítod a dolgot és elmész a koncertjére, ahol korodbeli lányokat (is) találhatsz.
2013. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát thx,de eddig egyik sem jött be. xd Egyéb ötlet?;p
2013. szept. 23. 19:58
 4/8 anonim válasza:
87%
Pedig a koncertjein szoktak lenni korod béli lányok is...
2013. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló!Lehetőleg olyan kéne,akinek nincs meg a maga "fanköre",hanem egyedül van.Amúgy sok kkoncertjén voltam már,és azt kell,hogy mondjam,hogy ez változó,ahogy észrevettem.Amúgy megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?;P
2013. okt. 1. 15:31
 6/8 A kérdező kommentje:
*koncertjén
2013. okt. 1. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
miért baj ha van fanköre vagy mi? minek kell hogy egyedül legyen?
2013. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Harmadik válaszoló vagyok ismét, fiú :D
2013. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!