Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az, aki nem lenne rá rest,...

Ki az, aki nem lenne rá rest, hogy elolvasson egy egyoldalas saját költeményt, ha meglát kiragasztva valahol? Például utcán, kávézóban, üres falfelületeken?

Figyelt kérdés
Az ötlet könnyedèn kivitelezhető. Mostmár csak arra lennèk kíváncsi, hogy ez kinek tetszene, aki szívesen vennè azt a pár percnyi fáradságot, míg elolvassa. Illetve ki mondja, hogy èszre sem vennè, csak spontán elsètálna mellette, teljesen figyelmen kívül hagyná. Kèrlek, hogy írjatok kort ès nemet is illetőleg jó hosszú vèlemènyt, nyugodtan. Jöhet hideg is meleg is, nem zavar csak fejtsètek ki, hogy Ti mit gondoltok az ötletről.

2014. márc. 28. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ráérek elolvasnám :)
2014. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeretek olvasni, de nekem ez olyan személyes dolog, csak én és a könyv, legfőképp otthon, vagy utazás közben, de az nem teljesen az igazi. Az ötlet tetszik, ha nem sietek, megállnék és elolvasnám.
2014. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Buszmegállóban, HÉV-nél simán. Jobb, mint csak várni :)
2014. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elolvasnám az egész oldalt,amennyiben az első pár mondatot érdekesnek találnám és kiváncsivá tenne,hogy vajon mi lesz a vége.
2014. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha megakadna rajta a szemem és elolvasnám az első pár sort, akkor már biztosan végigolvasnám. Megszoktam nézni az ilyen kíírásokat, de igazából ez olyan mint mikor fekszel a kádban és unalmadban a tusfürdősflakont olvasgatd. Ha várnom kell vagy nem érzem jól magam az adott társaságban, akkor mindenképp elolvasnám.:)
2014. márc. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amenyben nem sietek és megakad rajta a szemem igen. Az emberek figyelmét általában felkeltik a furcsaságok. És amenyiben az első sorok érdekesek szerintem a legtöbb ember elolvasná ha már elkezdte.Ez egy tök jó ötlet nagyon tetszik! Amenyiben tényleg meg akarod csinálni csak anyit tudok mondani : Hajrá! :-D

14/L

2014. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem olvasnám el. Ez is egyfajta "magamutogatás", elismerésért ácsingózik, nagyon nem szeretem az ilyet.


Ha mondjuk Ady verseket rakna ki, azokat elolvasnám.

2014. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen lenne, ahol alapból csak ácsorgok/ücsörgök (pl. buszmegálló, kávézó), akkor igen, elolvasnám. De csak azért, hogy elolvassam nem hiszem, hogy megállnék.
2014. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én például ha Ady verset látnék valahol csak úgy kiragasztva, nem hogy nem olvasnám el hanem le is tépném és a legesleg első kukába kihajítanám. Amúgy meg szerintem ez nem elismerésre vágyás, hanem egész egyszerüen egy szép ötlet ami egy kis szépséget, különlegességet csempész az emberek napjába.
2014. márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szeretem az ilyen gerillamarketing jellegű dolgokat, szóval ha megfog az első pár sor, és nem valami szószátyár semmitmondó fos lenne, akkor végigolvasnám.


pláne ha ráérek, és mondjuk épp a buszt vagy a villamost várom. ha nem, akkor gyorsan lőnék róla egy fotót, és sort kerítenék rá, amint időm engedi.

2014. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!