Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más ügyintézők is ilyenek,...

Más ügyintézők is ilyenek, vagy ennek bejövök? Hogy lehetne vele jobban megismerkedni?

Figyelt kérdés

Van egy munkaügyi ügyintéző, aki mindig is szimpatikus volt nekem, de ezt nem mutattam, mivel munkaügyre nem azért jár az ember....

Ő nagyon kedves, mindig köszön, ha meglát, akár az utcán is.Nyilván rengeteg ügyfele van, de ezek szerint emlékszik rám.

Sok más ügyintézőnél is megfordultam már, nem csak munkaügyi központban, meg eladót is sokat ismerek például, de nem köszönünk egymásnak úton-útfélen.Sőt, legtöbbjüket odakint, "civilben" fel sem ismerném, hiába látom amúgy sokszor.Egy tucat..

Ő az egy kivétel :)

Szivesen megismerkednék vele, persze csak barátilag.De ha megkeresném valamelyik közösségi oldalra, az nagyon direkt lenne.Ha meg véletlenül összetalálkozunk, nem igazán tudom, mit mondhatnék neki.Mit gondoltok?


2014. márc. 29. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be ahol dolgozik,beszélgess vele..mármint kelts egy kamu látszatot ,hogy valami miatt bementél oda,aztán ott a kiskapu...hogy kapcsolatba lépj vele,persze ne légy túlzottan tolakodó...vagy kérdezd meg hogy facebookon bejelölheted-e...ott úgyis meglátod,hogy kapcsolatban van -e vagy sem,a többi meg rajtad áll.
2014. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért én nem terelném facebook-ra az egészet. Sok mindent elront, ha ott ismerkedsz valakivel. Száraz, faggató jellegű, főleg, h még semmit nem tudnak egymásról. Jobb, ha előtte élőben ismerkedsz vele szerintem.
2014. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem cuppanék rá valakire, csak mert az munkaidőn kívül rámköszönt az utcán, de semmilyen módon nem adta jelét, hogy bármit is akarna. Ha bejönnél neki, azt már jelezte volna.
2014. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos ő sem nagyon tudná jelezni, ha akarna is valamit, mert neki sincs rá alkalom.Ő sem cuppanhat rá az ügyfelére csak úgy.Sőt, neki még rosszabb ilyen szempontból...

2014. márc. 30. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!