Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttek, szerintetek mi...

Felnőttek, szerintetek mi lenne, milyen lenne a világ, ha a kamaszok, fiatalok ilyenek lennének?

Figyelt kérdés
Nem járnának bulizni egyáltalán, nem dohányoznának, nyugodtak, békések lennének, és az iskolába tanulni járnának, jó jegyeket szereznének. A barátaikkal ahogy írtam, nem bulizni járnának, hanem valami hobbijukat végeznék, bicikliznének, moziba járnának, sétálnának, beszélgetnének, sportolnának, akármi normális és egészséges, jó dolog. Ezenkívül udvarias lenne mindegyik az idősebbekkel. Nem is dohányoznának, nem drogoznának egyáltalán. Milyen lenne így szerintetek a világ?
2014. márc. 29. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem voltunk szentek fiatal korunkban, és nem dőlt össze a világ.

Hippis korszakot is túlélte a bolygó. Sok mást is.

Fiatalok, ráérnek lecsendesedni, ha idősebbek lesznek.

Akkor pedig lefognak, ahogy mi is.

Hadd érezzék pár évig, hogy bejönnek a világmegváltó gondolataik, terveik. Persze, lehetőleg mindezt ésszel, és ne totál ész nélkül.

2014. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
amit írsz,az lenne a normális,és semmi extra elvárás nem lenne....
2014. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a játék nem lenne cink, akkor pont ilyen lenne a többség.
2014. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen lenne így szerintetek a világ?"


Tökéletes!

2014. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen világ már volt, a 60-as, 70-es, sőt a 80-as években. Uttörő korszak, amikor a gyerekekkel foglalkoztak, törődtek. Kár, hogy régen vége már.
2014. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem azzal van a baj ha az ember tiniként kipróbál új dolgokat, elmegy bulizni, vagy néhanapján felönt a garatra. az a probléma, hogy a mérték nem szerepel a szótárjukban, mindent végletesen csinálnak.


amikor gimis voltam, ugyanúgy jártam bulizni, ahogy biciklizni, moziba, olvastam, tanultam normálisan.

2014. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Unalmas. Meg az kb. a művészet vége lenne. Mit néznének a moziban? Természetfilmet? A művészetekhez hozzátartozik a szabadabb életfelfogás. Már az ókori görögök is az orgiákat kötötték egybe az irodalmi estékkel.
2014. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös: A hatvanas évek fűben úszott. Hippik, Woodstock, világbéke. Meg hallucinációk. A 70es évek a punk fénykora. Ramones, Sex Pistols, piák, ragasztózás, mohikán haj, kocsmai és utcai balhék. A 80as évek meg grunge. A fél tini társadalom egy heroinfüggőt istenített.

Komolyan gondolják azt emberek, hogy bármi új is van a mai fiatalság viselkedésében? Ez szimpla struccpolitika.

2014. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!