Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy csajt facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy csajt facebook-on és már 4-szer taliztunk. Ha csak barátnak akarna akkor is talizott volna velem ennyiszer?

Figyelt kérdés

Semmi jelet nem ad, hogy merjek lépni. Utoljára mondta, hogy kísérjem haza és közben megölelt majd elköszönt és megköszönte, hogy hazakísértem.

17 a lány.

17/F


2011. júl. 20. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

szeret téged, és egyértelműen akar vmit, hìvd el megint, légy bátor ;)

énis facebookon jöttem össze barátnőmmel és ugyanezt a kérdèst feltettem pár hete :D 1 honapja vagyunk együtt :)

2011. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez aranyos :)

Utoljára mondta, hogy kísérjem haza és közben megölelt --> ez már jel

2011. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ölelés volt a jel...
2011. júl. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amikor megolelt le kellett volna kapni...
2011. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem ez teljesen egyértelmű,h akar tőled vmit.
2011. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem csak érzett valami fura szagot, és nem tudta hogy belőled árad-e, ezért alibiből megölelt hogy meg tudjon szagolni. Azt mondom hagyd a francba, milyen egy szemét ha azt hiszi büdös vagy.


Tibibá

2011. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű:) Én is a fb-on ismertem meg a barátomat.Nálunk is úgy volt,hogy találkoztunk,mint barátok,aztán még egyszer,meg még egyszer meg egyre többet:) Na meg a telefonszám csere olyan ürüggyel,hogyha vmi miatt kicsit késve érkezne valamelyikünk,akkor tudjunk szólni:) aztán ment az sms meg persze az ilyen elbúcsúzós ölelés meg puszi stb..akkor már tudtam,hogy én szeretném,ha lenne köztünk valami.A párom értette a jeleket és 3hónapja együtt vagyunk.Hajrá :)
2011. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!