Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam anyának, hogy...

Hogyan mondjam anyának, hogy találkozni szeretnék egy netes barátommal?

Figyelt kérdés
Az illetőt 4 éve ismerem, külföldön él, és jönne most Pestre, és találkozhatnánk. Én mondjuk nem is pesti vagyok (veszprémi), és ugye netes... De már beszéltem vele mikrofonon, kamoztunk, ismerem, tehát tudom hogy nem egy nekrofil terrorista, aki majd megöl stb...de ezt hogy mondjam, magyarázzam meg anyának?? Amúgy tud a létezéséről. 17 évesek vagyunk (ha számít én lány, ő fiú, de csak barátok).
2014. márc. 31. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
60%

Akkor zúzzon el Veszprémbe, és nálatok találkozhattok. Kap a srác enni-inni amit szeret, de eszembe nem jutna a lányomat egy számomra tök ismeretlen emberrel, egy a lányom számára tök ismeretlen városba elengedni.


Szóval eleve azt kérdezd meg, hogy meglátogathat-e téged ott Veszprémben.

2014. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!