Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha nem akarok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem akarok a barátommal minden nap találkozni? Ti milyen gyakran találkoztok a barátotokkal/barátnőtökkel, kapcsolat kezdetekor, vagy hetek/hónapok múltán?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Jó szoros a kapcsolat köztetek... (nem)
2013. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elején ritkán, amikor még csak ismerkedés volt, heti 1-2, aztán, amikor elhatároztuk, hogy ezentúl együtt leszünk, akkor ez elején minden nap, majd csökkent heti 3 alkalomra, amikor jöttek a nehézségek munkában / suliban. Utána ismét lett időnk egymásra és besűrűsödött. Amikor már minden nap találkoztunk és ez jó volt, akkor összeköltöztünk.
2013. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az időnk engedi. Bár gyakran elkövetik azt a hibát hogy egymás nyakában lihegnek ami nem feltétlen tesz jót. Szerintem mindenkinek szüksége van néha magányra vagy éppen a barátok társaságára
2013. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel semmi gondom nem lenne. :D
2013. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én hogy örvendenék , ha minden nap láthatnám
2013. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel a legelején 2 hét alatt 3x találkoztunk. A harmadik randin voltunk együtt először.


Utána már 4-5 napot hetente, együtt alvással. Szóval a 4-5 napot egyhuzamban értem. Volt rá lehetőségünk, ezért kihasználtuk. Ez ment 1 évig, aztán végleg összeköltöztünk. Majd fél évre rá házasodtunk össze.


De minden kapcsolat más, vannak olyanok akik később érnek meg a komolyabb dolgokra.


Annyit találkozzatok amivel mindketten elégedettek vagytok.


27/N

2013. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 4-5 naponta találkozunk, elég hektikus munkarendje van (3-4 napot dolgozik, 3at otthon van), jó lenne kicsit sűrűbben találkozni, de ne, ne mindennap. Mindketten magányosabb típusak vagyunk, az őrületbe kergetne, ha állandóan a nyakamon lógna. Ettől függetlenül szeretem, és így is mindennap beszélünk valamennyit, de van attól még saját életem is.
2013. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!