Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma este a barátommal elmentünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este a barátommal elmentünk találkozni régi haverokkal, hazafele összeszólalkoztunk (hülyeségen) megsértődött és más úton akart haza indulni, elég sok link alak volt a városba féltem egyedül és mondtam hogyan hagyhat magamra! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Lehülyézett, leidiótázott, azt mondta keressek jobbat aki megvéd. Eléggé megalázott ahogyan elhordott mindennek alaptalanul,5 éve együtt vagyunk de ennyire csúnyán még sosem tett nekem! A válasza az volt majd holnap megbeszéljük!
2013. aug. 21. 02:16
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Dobd ki.
2013. aug. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, mivel ez csak az egyik oldal véleménye, nem tudok normális választ adni. De én biztos nem hagytam volna magára a barátnőmet. Maximum annyira, hogy kicsit leszakadok tőle, de azért látószögemben tartom...
2013. aug. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rossz napjai de ez több lehet annál. Min szólalkoztatok össze?Szerintem ülj le vele és jobban beszéljétek át ezt az egészet.
2013. aug. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából annyin hogy mondtam hogy elmegyek még lezuhizni,mondta hogy ő nem. mondom akkor nem jössz és egyből felháborodott hogy flegma vagyok, pedig egy rossz szót nem szóltam!
2013. aug. 21. 02:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor azt mondtam hogy más nem hagyna egyedül én a bátyámra gondoltam aki mindig megvédett ha baj van , egyből azt mondta hogy akkor keressek mást vagy költözzek bátyámhoz.
2013. aug. 21. 02:24
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon rossz napja lehetett ha ennyin összekaptatok... holnap majd kiderül, hogy miért volt ilyen veled de azért add a tudtára, hogy nem esett jól a dolog de nehogy úgy beszéljétek meg, hogy abból is veszekedés legyen
2013. aug. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és szerintem még ne szakíts vele azért ha már 5 éve együtt vagytok kicsit gondolkozz előtte..
2013. aug. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egy Srác Asszem ***** válasza:

jó csúnyán tett XD (ez olyan cigányos amúgy ,nem ?)

komolyra fordítva a szót: gondolom volt valami alapja vagy előzménye , valami nem tetszett neki, mert biztos nem emiatt volt ilyen feszült, lehet hogy korábban tettél valami olyat, ami miatt most adta ki magából a feszültséget, vagy az is lehet hogy teljesen más dolog miatt volt feszült, és ezért viselkedett így veled. valószínűleg holnapra Ő is belátja hogy tahó volt és elnézést fog kérni tőled.

ui.: végülis magadra hagyott, egyedül kellett hazamenned ?

17/F

2013. aug. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!