Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Prostitúcióból hogy lehet...

Prostitúcióból hogy lehet kiszállni 8 általánossal,19 évesen, hogy meg is tudjak élni?

Figyelt kérdés
Van párom, de 1 vagy 1,5 fizetés kevés mindenre, ezt gondolom senkinek nem kell magyarázni... De már elegem van, tiszta lelki beteg vagyok!
2014. ápr. 1. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

" de 1 vagy 1,5 fizetés kevés mindenre"


Mégis rengetegen élnek ennyiből!


Igényeken múlik minden!

2014. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

pl elmész te is dolgozni.takarítás, árufeltöltés, rengeteg ilyen munka van, vagy kisegítő éttermekben vagy szobalány szállodákban.

ha már dolgozol egy ideje, rakj félre pénzt, és képezd magad, pl esti érettségi, egy jó szakma, és máris előrébb jutottál.

2014. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
150-200 ezer forintból nem lehet számlákat kifizetni, lakást fenntartani, autót fenntartani (munkaeszköz), és tartozásokat kifizetni. Meg élni is. Lehetetlen. Elhiszem, hogy sokan ennyiből élnek, de nem mindegy, mennyit KELL kifizetni havonta. Nem csak az igényeken múlik.
2014. ápr. 1. 14:55
 4/23 A kérdező kommentje:
Dolgoztam multinál is, de 60-80 ezer forinttal sokra nem megyek a fent említett esetben. Csak a TB tartozásom 140 ezer forint.
2014. ápr. 1. 14:56
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Maradsz így akkor, ha nem adod lejjebb az igényeidet. Drága vagy amúgy?
2014. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ezek nem az én igényeim, hanem a közműveké, a szolgáltatóké és az államé. :D Semmi közöd hozzá, amúgy.
2014. ápr. 1. 15:03
 7/23 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
Lehet, hogy tanulni kellett volna az útszéli ácsorgás helyett. Még nem késő.
2014. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg keresni multinál árufeltöltő, pénztáros, pultos stb munkát, vagy ha gyár van a környéketeken, oda is van esélyed bekerülni. Amíg nem lenne elég azzal a munkával kettőtök fizuja (legalább amíg törleszted a tb-t) ne hagyd abba. Gyári minőségellenőrnél se elvárás sok helyen az érettségi, én így kaptam nettó 90-et. Ahogy még írták előttem, érdemes lenne estin megcsinálnod az érettségit, utána még tanulhatsz szakmát nyugodtan.
2014. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyrészt sosem ácsorogtam az út szélén, másrészt a tanulásért nem fizetnek. Tisztában vagyok vele, hogy kellett volna és kellene most is, mert nem vagyok hülye. De ha az ember 16 évesen egyedül marad, valahogy nem ez lesz a létfontosságú. Tök jó, hogy itt mindenkit eltartanak az egyetemi tanulmányaik végéig, nekem nem volt ilyen szerencsém.
2014. ápr. 1. 15:13
 10/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a normális választ!! Tényleg az a reális, hogy nem hagyom abba, amíg ki nem fizetem. :( Csak néha úgy érzem, egy percig se bírom tovább...
2014. ápr. 1. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!