Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Prostitúcióból hogy lehet...

Prostitúcióból hogy lehet kiszállni 8 általánossal,19 évesen, hogy meg is tudjak élni?

Figyelt kérdés
Van párom, de 1 vagy 1,5 fizetés kevés mindenre, ezt gondolom senkinek nem kell magyarázni... De már elegem van, tiszta lelki beteg vagyok!
2014. ápr. 1. 14:43
1 2 3
 11/23 Andizsuzsi ***** válasza:
45%
Kifogásokat keresel, és megmagyarázod, hogy miért kell neked prostiként dolgoznod. Sosem fogsz kiszállni. Van pasi, akinek így is kellesz, az életszínvonalad ehhez van alakítva, és kifogásod is van. Addig leszel prosti, amíg van, aki fizet érte. És lehet megsértődni, de ez a kőkemény valóság.
2014. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Menj el a helyi családsegítőbe, és kérj gyámot Magad mellé! Ő majd megtanít rá! Pénzt beosztani, hivatali ügyeket intézni, kiigazodni, stb!

A családodtól elmentél anno?

2014. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%
3: Én havi 70-80 E Ft-ból simán megélek egyedül saját lakásban. Persze csak a legszükségesebbre futja, de a havi 130ból ezen felül 5 év alatt fel tudtam újítani a lakást és berendezni. Én otthon megtanultam ezt, Neked is muszáj lesz.
2014. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

3: Ha munkaeszköz az autó, akkor biztosítsa azt a munkáltató, kötelessége, és nem Neked kell fenntartani!

Ha mégis úgy munkaeszköz, hogy Te kell fizesd, akkor ne munkavállaló légy, hanem valamilyen vállalkozási formát keress, ahol kiadásként elszámolhatod. Adózott jövedelemből nem szabad munkaeszközt fizetni még!!!!!:-O

2014. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

3: És amúgy milyen kiadásaid vannak még?

És miért kell az autó?... arra biztos van más megoldás!

Remélem, hiteled nincs rajta, ha van, akkor az az első, azt kiiktatni! Ha leírod a részleteket, segítek 5lettel.

2014. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnsz hülyének az írásod alapján. Én a helyedben megpróbálnám elvégezni a középsulit valahogy, esti iskolába be tudsz iratkozni. Vannak ismerőseim, akiket 16 évesen kidobtak és egyedül maradtak, nekik is sikerült valahogy talpra állniuk. Biztos találsz valami más munkát, ami lehet, nem fizet olyan jól, de legalább erkölcsösebb. Ha pedig suliba jársz, akkor a diákmunkák is működhetnek.
2014. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én úgyhallottam, a mostani szakmád egyes fogásai lendítettek már hatalmasat törekvőbb típusú emberek karrierjén, rátermettésgől függetlenül is.
2014. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%

Lehet rövidebb időre de komolyabban kéne űzni az ipart, mondjuk külföldön. Aztán azt is meglehet csinálni, hogy csak fél évet dolgozol így, és a másik fél évben lelkileg letisztulsz.

Esti iskola, érettségi, valami szakma, vagy felsőoktatás.

Azért őszintén megvalva, belegondoltam, szar lehet, hogy csak használnak. Milyen nő lehet az aki ezt szívesen csinálja? Mindegy.

2014. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18: Nekem van ilyen ismerősöm és az vele a helyzet, hogy ha ezt űzöd, akkor a rezsid is sok Magadra, mert kötelező úgy kinézni, minta retusált képeken, és állandóan fáradt, hiszen éjjel nem alszik és csak rendelt kaját tud enni, mert nincs ideje háztartást vezetni. Nem nézi meg jól az ár-érték-arányt, simán kifizet kétszer annyit is dolgokért, mint amennyiért könnyen találhatna ugyanolyan jót.

Tehát nem takarít meg semmit, adósságban úszik állandóan. Ez nem a keresett pénz mennyiségétől függ, hanem egy képesség, hogy megfogd a pénzt, és pont az otthon töltött kamaszévek alatt tanulná meg az ember, ami neki kimaradt.

2014. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19: Ja, és kiment ő is Dubaiba, hogy rendezze az adósságait, nem tudom, mennyire sikerült neki. Anyukám volt a babysittere, neki adósa maradt 40-50 E Ft-tal!
2014. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!