Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az április elseji tréfálkozáso...

Az április elseji tréfálkozások már kihaltak, vagy csak az én környezetemben nem történt semmi ma bolondok napja alkalmából?

Figyelt kérdés

Iskolába járok, és senki nem viccelt meg szivatott meg senkit mert bolondok napja van, de még szóba se került egyáltalán ez a dolog, nem hallottam, hogy bárki beszélt volna róla.

Ez a szokás már kihalt?


2014. ápr. 1. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ötletelni képes emberek tömeges kivándorlása és az itt maradtak általános befordultsága, na meg a méretes arcok nem nagyon teremtenek ideális körülményeket ilyesmihez, amennyire én látom.
2014. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálunk próbáltak jópofa dolgokat összehozni... Hát nem jött össze, mert a képzelőerő teljes hiányától szenvednek az illetők.
2014. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, elfelejtették kihúzni a fejüket a monitorból a gyerekek. Én mindig is erőltetettnek tartottam ezt a napot, de mégis szomorúnak érzem, hogy a "mai fiatalok" már jóformán nem is ismerik ezt a szokást. Ezt sem.
2014. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem melóhelyen betintázták a billentyűzetem, miután 5 percig gépeltem ismertem fel a helyzetet. :D
2014. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!