Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny minden nőre?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom a szerelmemet, soha nem szerettem így senkit, és tudom, hogy ő is nagyon szeret engem, bár nem mondogatja, de ahogy rám néz és ahogy viselkedik velem, az eléggé árulkodik. Viszont minden nőre féltékeny vagyok, mert nem tartom magam szépnek, vannak nálam jobb csajok!:( és mindig ha látom hogy beszél egy nő ismerősével mindig azt gondolom hogy az a nő(k) sokkal jobbak nálam simán lecserélhet.. Tudom, hogy hülyeség, de egyszerűen nem bírom. Nem adott rá okot, én sem lépnék félre, talán az a problémám hogy túlságosan ragaszkodom hozzá, neki nem merem felhozni, mert ki nevetne.. De volt már olyan hogy össze vesztünk és ha más pasikkal látott egyből odament egy ismerősömhöz és tettr az agyát neki közben meg azt figyelte mit reagálok rá..

Nagyon szeretem..nem akarom elveszíteni


2013. dec. 7. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felnöni, a kérdésed alapján max. 14 éves lehetsz
2013. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jóval elmúltam már. De azért köszönöm válaszod
2013. dec. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!