Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek fiúként gáz a...

Szerintetek fiúként gáz a mosdókagylóba vizelni?

Figyelt kérdés
Nem mindig persze, de előfordul, hogy a mosdókagylóba eresztem meg :D
2014. ápr. 2. 13:43
1 2 3
 11/23 Imola Ágnes ***** válasza:
76%
Nagyon gáz! Csak hajolj egy kicsit a WC fölé,ha 1 napig nem volt tisztítva, figyeld meg közzelről milyen szaga van. Bocs, de ezt nem szeretném érezni reggel, fogmosás közben. Neveletlenség ilyet tenni, ha más is él veled. Nem beszélve arról, hogy mindent összefröcskölsz vele (bármennyire is vigyázol). Gáz, neveletlenég, és bunkóság.
2014. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 aculluca ***** válasza:
45%
határozottan jó dolog a mosdókagylóba vizelni,és bónuszként mellé még fogat is mosni.
2014. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

4-es, elolvastad, amit irtam? Nem a mosdoba vizelest partolom, egy velemenyen vagyunk, csak az ervelesed netto baromsag. Annak tekinteteben meg plane, amit utana irtal, hogy ugye higieniai szempontbol edesmindegy.

Ja egyebkent amire te gondolsz, az a wc ulokeje, ami ebbol a szempontbol tok irrelevans, mivel jobb helyeken azt nem hugyozzak telibe, csak a csupasz seggeddel erintkezik, ami normalis esetben egesz nap vedve van mindenfele korokozoktol. A wc CSESZE viszont igenis hemzseg a bakteriumoktol, eleg fincsi osszetetele van azoknak a dolgoknak, amik oda belekerulnek, de hat ezt nyilvan te is tudod.

Ami pedig az oralis szexszel kapcsolatos kijelentesedet illeti, miszerint aki azt folytatja, az egyenes kovetkezmenykent a mosdoba is vizel.... Hat lehet, hogy csak en nem latom benne a logikat. De biztos igazad van, hulyek vagyunk, hogy vitaba szalltunk ezekkel a megfontolt ervekkel.

2014. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Undorító vagy! 1x hugyalnal az én mosdómbq, levágnám a farkad!
2014. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

13. Az orális szex a 7-eskére való reagálás volt, nem érv.


Amúgy a többit se érvelésnek szántam, csak gondoltam ha az ember ezekbe a dolgokba belegondol, felfordul a gyomra. Nem önmaga a fogmosás a kulcsszó, hanem két ellentétes dolog végzése egy helyen.


A wc meg nem tudom nálatok milyen, de nálunk minden nap ki van fertőtlenítve.

2014. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nem tudom elképzelni, hogy mi késztet bárkit arra, hogy belehugyozzon a mosdókagylóba...
2014. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
42%
Szerintem nem. Én is oda szoktam hugyozni. Sőt, amikor nagyon híg a székletem, azt is oda szoktam intézni.
2014. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megosztó, forrongó vitát indító kérdés. :DD
2014. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%
Fábry Sándortól hallottam először erről, és a mai napig nem értem. Ez is ilyen swag virtus, vagy valami dominancia-rítus, esetleg kandúros területjelölés? Vagy csak valami, hogy lehetőleg érezzem magam kevesebbnek, ha viszonylag normális vagyok, tehát még fal mellett hugyozni is útálok?
2014. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Gamat ,undorito szokas.
2015. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!