Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, ha csalódottnak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha csalódottnak érzem magam magas, ektomorf alkatú fiúként és azt kívánom, hogy bárcsak 180 cm magas, mezomorf alkatű lennék?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jogos persze, akár perre is viheted!
2014. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A csajok pedig ezt szeretik, nem értem a problémát.
2014. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mégis mit szeretnek?Levegőnek néznek,max kinevetnek,az első kigyúrt,alacsonyabb pasival meg lelépnek.
2014. ápr. 1. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Én jedi lovag szeretnék lenni.
2014. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
180 magas vagyok és mezomorf ezekszerint,de egyáltalán nem tapadnak rám a nők.Kondizok is,de erős se vagyok annyira.75 kilóba párszor bele tudok nyomni.Szerintem elégedj meg azzal,amid van és hozd ki belőle a legtóbbet!Mellesleg 180 centi nem olyan magas,főleg mert egyre több 190 centi körüli ember van.Néha én is picinek érzem magam.
2014. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mindig is magas, darázsderekú, dús hajú szépség szerettem volna lenni. De helyette, alacsony, normál alkatú, vékonyszálú hajú leányzó lettem. EZ VAN. Kérdezte bárki is a foganatás pillanatában, hogy milyen szeretnél lenni? NEM. Amid van, abból kell kihozni a legtöbbet.
2014. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én 190 cm magas vagyok,vékony.örülnék neki,ha 10 cm-rel alacsonyabb és vastagabb lehetnék.
2014. ápr. 1. 21:32
 9/12 anonim ***** válasza:
6. Vagyok:A magasság nem annyira mérvadó.Egyszer lecsaptam egy 190 centis gyerek kezéről a csaját.Magasabb volt nálam,de bennem több az anyag.
2014. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TheHologram ***** válasza:
Lehet sírni meg elégedetlennek lenni,hogy máshogy akarsz kinézni. De az alkatod mindig olyan marad. Persze lehet edzeni,odafigyelni mindenre,neked kicsit nehezebb lesz,kérdés,hogy mennyire vagy elszánt. Ha nagyon,akkor komolyat tudsz változtatni. Ha nem,akkor továbbra is csalódott maradsz,és itt fogsz maradni és kérdezgetni értelmetlen dolgokat.
2014. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!