Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeribtetek mikor jön újra...

Szeribtetek mikor jön újra divatba az 50-es,60-as évekbeli zene?

Figyelt kérdés
Vagy ez a körforgás csak a divat terén jellemző?
2014. ápr. 4. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amikor annyira megunják a zörej hallgatását, hogy lesz egy NEO6O-az stílusirányzat. Az egymást követő korszakok között mindig ellentmondás van.

De nem kell a divatra várni, ha te kedveled, azt hallgasd!

2014. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez mindég divatban van, a mai hipersztárok is ebből élnek.
2014. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem a zene nem ígu mûködik, ha szeretsz egy stílus irányzatot mindig megtalálod azokat az embereket, akik ugyan azt a "divatot" képviseli... de arra, hogy a 17 éves kis csitrik ilyen régi szarokat hallgassanak, arra várhatsz, ennél a korosztájnál mindig a kortárs a fõ zenei stílus, az hogy ténylegesen mit szeret csak késõbb alakul ki...

én pl egy Metalikán és iron maiden en szocializálódott ember vagyok, aki fõleg mégis Goa, tecno, trance vonalon mozgom.

2014. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hallgatom is ezerrel, csak tökre örülnék, ha a mai zenék is hasonlóak lennének. Bár nehéz lenne hasonlóan profi dalokat alkotni, max. lekoppintani tudnák a nagyokat... Szóval lehet jobb is minden úgy, ahogy van.
2014. ápr. 4. 08:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Én pont egy ilyen '17 éves csitri' vagyok. :D
2014. ápr. 4. 08:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Sperseus, ne hidd, hogy ami régebbi az "szar" is! Más-más életfelfogás, ízlés van. Te valamit szeretsz, ha más egy régebbi korszak zenéjében - joggal - lát több fantáziát, azért nem kell negatív jelzőkkel illetni. A másság nem elfogadása intolerancia.


Én nagyra értékelem a kérdezőt, hogy megosztotta az életkorát és el merte mondani, hogy mi a kedvence.

2014. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

számomra ezek a zenei stílusok szarok... de ha a teljes válaszom vennéd figyelembe, nem csak 1 szót láthatnád, hogy 1 véleményen vagyunk...


amúgy rengeteg amatõr együttesünk van akik ezekbôl a korokból származó zenét játszanak...

pl boka és a klikkre rengeteg haverom van totál rájattanva, sajnos rengeteg fellépésük is van... sajnos, számomra sajnos, mert én rühellem, nem kell ezt is kiforgatni.

2014. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 klopusz ***** válasza:

Igaza van annak, aki azt mondja, olyan zenét hallgass, amit szeretsz :-)

Az én lányom (16) is "mindenevő". Pink Floyd, Genezis, Queen ugyanúgy szerepel a szeretem-listáján, mint a mai zenék.

Nem kell, hogy a régebbi zenék divatba jöjjenek, örüljünk, hogy van miből választani.

2014. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmikor, az idő előrefelé halad. Szubkultúraként ma is jelen van a rockabily rock, a rock&roll. Ismétlődő divathullámok vannak ugyan, fel-felkapva ideig-óráig, de mainstreammé nem fog válni újra már. Amint e korban szorosan összefonódik a zenei irányzat a szociális, érzelmi benyomásokkal, ráhatásokkal, így főleg tinilányoknál gyakori a tudatalatti apafigura ízléséhez való hasonulás, ahhoz való konvergálás. Nem zárom ki, hogy a kérdező esetében is fennállhat ez.
2014. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
soha,én a 90'es és kora 2000-es zenéken nőttem fel...Azokat még zenének lehet nevezni,ellentétben a mai mainstream szeméttel.Amely minden műfajban jelen van.Manapság nincs a zenének értéke,sem minősége.Még annyira nem is trendtől függ a dolog.Mert ami régen bejáratott volt,nagy része mind szinten felüli volt,és élvezhető gondolok itt bármilyen kereskedelmi rádióra még magyar szinten is.
2014. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!