Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vágyik városból vidékre?

Ki vágyik városból vidékre?

Figyelt kérdés

Én egy 60.000 fős kertvárosban élek, viszonylag nyugalom van, de én igazi vidéki életre vágyom, sok háziállattal, nagy földdel. Mindig is erre vágytam, bár a fővárosban is jól érzem magam, igazán a vidéki táj nyűgöz le. :)

Ki van még így ezzel?


2014. ápr. 5. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Összességében az "igazi" vidéki élet sem a nagy földekről és a sok állatról szól manapság. :)
2014. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele.
2014. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es, számomra igen, és erre vágyom, az egyéb kötekedéseket megelőzve pedig csak azok válaszoljanak, akiknek hasonló terveik vannak!
2014. ápr. 5. 13:52
 4/8 anonim ***** válasza:

egy kisváros melletti településen élek egy nagy kertes házban, kb az a feeling van itt, mint amit te írtál.

alig megy kocsi, teherautó napközben, a madarak csicseregnek, a kutyák néha ugatnak, az utcán néha elsuhan egy biciklis.

ennyi az élet errefelé.

de nagyon jó.

este még a tücsköket és békákat is lehet hallani ahogy hangot adnak ki magukból.

2014. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kis városból nagyba vágyok.
2014. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vidéki életet én rengeteget látok kint (külföldön dolgozom, ott valahol ez a menő, mindenkinek lovai vannak, meg stb, rengeteg pénz persze hozzá)gyönyörű szép minden, amíg a szem ellát) de én fel nem kelnék hajnal 4 kor mindennap disznót, libát etetni gumicsizmában
2014. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez az álmom. ^^ De mi itt a városban is úgy éltünk régen, csak aztán egyre többet kellett dolgoznia a szüleimnek, így az állatokból egyre kevesebb maradt meg, mára már csak cica és kutya van. A földet sem használjuk már. Én ebből akarok majd élni.
2014. ápr. 5. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most egy 32.000 fős mezővárosban élek, itt csak pénz és jó állás kellene mindenhez. Mai napig rengeteg lovaskocsi jár össze-vissza, traktorok, és a környékben lóval szántanak még a mai napig. Pont ma láttam két lóval szántó bácsit, nagyon tetszett nekem is. Nekem jelenleg baromfi van meg egy kecskenyáj, de még bővíteném az állományt. Biztos munkahely kell ezekhez mert az ennivalót kérik mindig nem értik ha nincs pénzed.
2014. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!