Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen volt a Fővárosból...

Milyen volt a Fővárosból vidékre költözni?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok, minőségi, élatviteli változások, stb... Két gyerekkel költöznék vidékre (Dél-Borsod)...

#vidék #költözés #Fővárosból
2013. máj. 24. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A fôvárosi élethez képest bármelyik vidéki élet ezerszer jobb!Tisztább a levegô is,ami szerintem az egészséget nézve igen fontos.A munkanélküliség vidéken nagyobb az igaz,de jó szakmával ellehet helyezkedni.A rezsi talán kevesebb.A gyerekek könnyen megszokják a vidéki életet és szeretni is fogják.
2013. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Munkahely, és ház lenne (illetve van), csak nekem kellene rászánni magam a költözésre. Pesten is jó a munkahely és a gyerekek is szeretik, de a lakás hosszú távra nem megoldott.
2013. máj. 24. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Falura NEEE,főleg Borsodba!Ha csak nem létfontosságú.1.minden tévol van,drága az utazás,rossz iskola,közellátás,orvos hiány.Primitív,goromba,rosszindulatú,írigy,pletykás emberek.Csend és jó levegő már rég nincs.Hangos "zene"autókból,házakból,égetik a műanyagokat,kábelt.Rosz közbisztonság,betörések.Éjel kutyacsaholás,lárma az utcán-kb éjfélig.Én sajnos vidéken élek!
2013. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy vidéki kisváros kertvárosi részébe mennénk, kertes házba. A városnak több ovija és általános iskolája van, ott laknak a szüleim is, tulajdonképpen én is ott nőttem fel, pár éve dolgozom Bp-en. Szeretem a nagyvárost, de attól félek, itt már nem maradhatok. Házasságom megromlott, és anyósnál lakunk... :(
2013. máj. 25. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
T.Kérdező!A kertváros,vagyis külváros,csodát és békés környezet ott sem lesz.De ha ismered a helyet,és döntöttél is,akkor minek kérsz tanácsokat!?
2013. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom... talán csak egyszerűen érdekel, hogy mások hogyan élték meg a költözést, a különbséget a két életforma között... Pozitív, vagy negatív volt a változás?? Ilyesmi érdekel... Nem egy egyszerű döntés előtt állok, nem egy szekrényt kell erre, vagy arra tolni, hanem több ember életét megváltoztató döntést kell hoznom. Van rá kb 2 hónapom, de per pill ezek a gondolatok töltik ki minden időmet. És gondoltam, hogy ha már itt ez a kérdezős oldal, miért ne kérdezhetnék meg másokat erről??!!
2013. máj. 25. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Nehéz lesz megszokni,nem lesz kivel beszélni.A falusiak nem szeretik a pestieket,valamint közös téma sem lesz.Viszont ha igénytelen és pletykás vagy,jól fogod érezni magad.
2013. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alaque ***** válasza:
100%
Borsod, az tényleg nem a legjobb választás. Inkább nyugat felé orientálódj. (Nyugat felé orientálódni, érted, haha)
2013. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!