Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy néha...

Miért lehet az hogy néha idősebbnek érzem magam a koromnál?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok sokat olvasok, érdekel a töri, irodalom - (írogatok is hébe hóba), foglalkoztatnak a tudományok, filozófia, meg lélektani dolgok (aminek most nem jut eszembe a megfelelő neve. Szóval gyakran van az hogy megnézek más korombelieket és nagyon buták, nagyon kevés a kivétel, és sokszor úgy érzem mintha legalább 70-éves lennék. Pedig szerintem jó humorom van, szeretem a jó lányokat, alkoholt is iszok mértékkel, szóval teljesen átlagos vagyok csak érdeklődőbb.
2014. ápr. 9. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Leírtad a kulcsszót, nem érettebb vagy, hanem érdeklődőbb. Most gondolj a legostobább osztálytársadra. Gondolod, hogy 10 év múlva azt mondja, hogy "ideje felnőni, mostantól a pletykamagazinok helyett tudományos magazinokat fogok olvasni, Való Világ helyett Discovery lesz és az eddig elmulasztott kötelező olvasmányokat mind pótolom". Akkor nagyon tévedsz, ugyan olyan ostobák lesznek amilyenek voltak. Tehát fogadd el, nem érettebb, hanem értelmesebb vagy a többinél.
2014. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!