Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hátrány, ha idősebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hátrány, ha idősebbnek nézek ki a koromnál?

Figyelt kérdés

Amikor új emberekkel ismerkedek, és a koromra kerül a téma, állandóan ki vagyok röhögve. Volt olyan, hogy egy hétig fűztem egy lányt, mire megkérdezte, hány éves vagyok, és jól ki is viccelt utána, hogy ő 18-19 évesnek gondolt. Később egyébként a "kár hogy nem vagy 2-3 évvel idősebb" szöveg volt az indoka, hogy miért nem jött össze velem. De nem egyedüli eset volt ez, általában mindenki meglepődik és kinevet. Azt hittem hogy ez a dolog inkább a javamra válik, de állandóan az ellenkezőjét tapasztalom.

Mit gondoltok erről?


16F


2013. febr. 19. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele.

Nekem eddig ez előnyömre vált mondjuk.

17/F

2013. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányoknak általában bejönnek az idősebb srácok.

Amikor megismertem a párom és ránéztem azt mondtam; van már 19-20 is (magas, borostás, markáns áll stb) aztán kiderült hogy 16 (én 17 voltam) de én teljesen azt hittem hogy idősebb és már egy csomót beszélgettük teljesen beleestem. Aztán az állam is leesett amikor megtudtam 1. De egyáltalán nem zavar a köztünk lévő 10 hónap és már 1 éve járunk :)

2013. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, illetve most talán egy kicsit, de hosszútávon semmiképp!

Nekem is fiatalabb a barátom, 23 éves, de olyan 28-nak néz ki. Ez azért is jó, mert én 24 vagyok és annyinak is tűnök, és így aki ránk néz, egy teljesen "hagyományos" párt lát, ahol a fiú kicsit idősebb. :)

2013. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet, h véleményt tudjak mondani? :)) Am nekem is az idősebb pasik jönnek be. 17/N
2013. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 30 évesen 50-nek fogok kinézni, igaz 60 évesen is.


Hát ez van. Így jár aki hamar őszül.

2013. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17/N -Azmég L

Szeerintem nem hátrány,engemis mindig idősebbnem néznek:D 15/L

2013. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem se hátrány emiatt ne aggódj engem is mindig többnek néznek és azon már én akadok ki :) xD mert 14 vagyok és van olyan is aki ki néz 18-19 nek de az átlag a 16 :) szóval ezen ne parázz a kor sose számít a szerelemben és aki megszeret azt nem fogja érdekelni a korod :)

14/L

2013. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, és lazán kinézek 25-nek is. Állítólag szellemileg is az körül vagyok, de ez lényegtelen.

A lényeg, hogy alapból jó ez, de ha a csaj megtudja, vagy nemhiszi el, hogy 15, vagy csak nemkell neki fiatalabb srác... így mindíg bukta :/

2013. febr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem is mindif idősebbnek néznek
2015. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!