Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek érdemes belevágnom...

Szerintetek érdemes belevágnom szálkásításnál? Vélemények jöhetnek aki már próbálta így! Propi+Stana (10mg) 10 hétig.

Figyelt kérdés
Tudok most eredeti stanát (10mg) szerezni ezért, úgy gondoltam hogy ki kellene próbálni, pár ismerősöm mondta hogy jó szálkásít jobb lesz az izomtónus, és úgy döntöttem hogy propival kombinálnám, szerintetek megfelelő lenne szálkásítani ? még sose szálkásítottam cuccal csak tömegeltem, persze a kaja az meg van precizen belőve, szerintetek milyen hatása lenne? 20 százalékos testzsírom van jelenleg.. Propi heti 3, Stana napi 40 mg 10 hétig :)
2013. máj. 21. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Segítene izmot megtartani, sőt még növelni is a szálkásítás mellett, de kérdés, hogy megéri e, ha nem versenyzel? Kár kockáztatni az egészséged. Már egy kúra is okozhat gondot a hormonháztartásban, májnál, vesénél, stb..
2013. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Montez=örök optimista és fáradhatatlan segítő.

Kérdező: A "pár ismerősöd" nem tudta megmondani?

(biztos kib@szott mágus vagy,hogy 100%-ra eredetit tudsz szerezni)

2013. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Versenyzek ,fekve nyomó versenyen voltam már 190 kilót nyomok fekve, 19 éves vagyok :)) Köszönöm a segítséget ! :) Amúgy sose lehet tudni hogy eredeti e, de elég megbízható forrás , amit onnan vettem mind eredeti volt és hozta amit kell :)
2013. máj. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!