Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lenne a világ, ha a...

Milyen lenne a világ, ha a nők is ugyanolyan okosak lennének, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne. Tisztelem a nőket,de kiváncs lennék arra ha valóban egyenrangúak lennének intelligenciában.
2014. ápr. 14. 18:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

jav: A kérdezőt hiteltelenné teszi (a kérdésén kívül) ez is:

"anélkül hogy bárkit megbántanÁk"

Meg az igénytelensége, a pökhendisége, hogy nem hajlandó a 9-esnél lévő válaszokra reagálni, és elismerni az ott linkelteket. Tipikus szemellenzős, korlátolt hozzáállás. Csak a buták hiszik magukról azt, hogy okosak, lám, itt egy eklatáns példa a kérdező személyében.

2014. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én nálad tuti okosabb vagyok ;)

2014. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Fáj az igazság a hölgyeknek. Mi lenne ha végre férfiak is válaszolnának?
2014. ápr. 15. 19:04
 24/37 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam,nem volt érthető? A cégnél a kollégáim fele nő, és nem mosodáról van szó :) Képzett, ügyes lányok, a főnököm is nő és szeretek vele dolgozni. És szerintem a nők jól vezetnek, körökkel figyelmesebbek és óvatosabbak, mint rengeteg, magát tökös macsónak vélő férfi/fiú. Persze a macsónak csak az jön le, hogy nem tolat olyan vagányul, mint ő, tehát balfék. De ha kizárólag plázacicák alapján ítéled meg a másik nemet, akkor talán ezért torz a következtetésed :)
2014. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
zoligyerek te meleg vagy? Azt kértem hogy "férfiak"
2014. ápr. 15. 19:56
 26/37 anonim ***** válasza:

Te nem érdemled meg, hogy bárki is válaszoljon a kérdésedre, az ilyen maradjon magának, nem kell foglalkozni vele és kész.


Szerintem a környezetedből indulsz ki. A magadfajta sosem fog egy okos nő közelébe kerülni.


A legbutább egyébként az a nő lesz, aki majd hozzád köti az életét, és talán még gyereket is szül neked - remélem, nem lányt...

2014. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Néhány sor alapján azt szűrted le hogy nőtlen vagyok és nincs gyerekem? Ezt nevezem intelligenciának.
2014. ápr. 15. 21:00
 28/37 anonim ***** válasza:
Ha van is feleséged, az valóban buta lehet, mert egy ilyen emberhez csak is egy idióta mehet hozzá. Igazából sajnállak kérdező, nagyon sajnállak...
2014. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a kiß@sz@tt trollt, ne etessétek tovább!
2014. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:

Erre nem lehet mit mondani, de egyébként az igaz, hogy átlagban a férfiak okosabbak.

Az eddigi történelemben többségben férfiak uralkodtak, és a nők elnyomásban éltek, sok mindenhez nem volt joguk.

Most jönne az, hogy ez azért van, mert "a férfiak fizikailag erősebbek", nos, hogy ha a nők lennének okosabbak(ugye akkor a férfiak fizikai ereje nem lenne már előny), tehát akkor az eddigi történelemben a nők lettek volna a vezetők.


Most pontozhatnak le a nők, vagy akár a férfiak,

én csak a tényeket írtam le.

2014. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!