Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnánk meg, minél...

Akokidli kérdése:

Honnan tudhatnánk meg, minél hamarabb, hogy a férjem első házasságából való lánya befejezte -e a főiskolát?

Figyelt kérdés
Megyünk a bíróságra, de az anyja nem siet az iskolalátogatási bemutatásával, tavalyelőtt is eltelt vagy 4 hónap, mire igazolta a tanulói jogviszonyt. A közösségi oldalról sem derül ki semmi. Beszélni nem hajlandó velünk. Pici korától a férjem ellen neveli az anyja. Az is lehet, hogy egy éve jogtalanul veszi fel a gyerektartást. Én ráadásul rokkant vagyok, és két gyermeket nevelünk.
2014. ápr. 15. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Főiskola megmondhatná, de nem fogja. Elég reménytelen a helyzet.
2014. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A facebokos ismerőseit is úgy állította be, hogy ne lássuk. Így semmi infónk nincs róla. Ez szörnyű, hogy a mi érdekeinket senki sem védi.
2014. ápr. 15. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Az apja ha bemegy a főiskolára, kötelesek elmondani neki, hogy végzett-e, ill. ha igen, akkor mikor.
2014. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem fognak a fősulin személyiségi jogokra hivatkozni?
2014. ápr. 16. 01:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hivatalosan is ő az apja, akkor kötelességük elmondani.
2014. ápr. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 16. 06:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem a lányával beszél az "apa"? Hogyan lehet idáig eljutni, hogy valaki szó szerint semmit nem tud a saját lányáról? Mondjuk most sem az érdekli, hogy mi van vele, hanem csak az, hogy meddig kell még fizetnie.. szép.
2014. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves legutóbbi válaszoló! Nem tartotta vele a kapcsolatot, mert a volt feleség nem engedte. Mindig kitalált valamit. Én súlyos beteg vagyok, így érthető, hogy szeretném a két kicsi gyermekemet nagyobb biztonságban tudni, ha nem máról a holnapra élnénk, ha többet tudnék nekik adni, hiszen rokkant nyugdíjat kapok. Igen, lehet, hogy gyarló vagyok!
2014. ápr. 16. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen furcsa is az élet... Ha az emberek nem gondolják jól át a tetteiket ilyenek lesznek belőle...
2015. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!