Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél hogy kell tolakodni...

Wizzairnél hogy kell tolakodni, hogy minél hamarabb jussak fel a gépre? Már ott ha kiírják, hogy hányas kapunál engedik be az utasokat már ott lehet sorban állni? Illetve ha előre szeretnék ülni ablak mellé akkor az első ajtó felé kell tolakodni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Minek tolakodsz de most komolyan? Menj ki időben a reptérre. Állj be a sorba időben a kapunál. Nem kell elsőnek, mert busszal visznek ki, szóval kb. úgy időzítsd, hogy az első busz utolsó felszállója legyél, ajtó közelében. :)

Ablak mellé nem olyan nehéz helyet szerezni hacsak nem utolsók között szállsz fel, viszont első sorok azok fizetősek, szóval vagy fizettél és ülhetsz oda vagy hiába tolakszol.

2013. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Tolakodni??? Amikor megveszed a repjegyet, megkapod, hogy melyik ülésen fogsz ülni. És amikor bechekkolsz a reptérre, a beszállókártyádra is ráírják! Csak oda ülhetsz, ahová a jegyed szól, máshová nem! Ha nem találod a helyed, kérdezősködj, a legiutaskisérők a boradingnál eligazítanak, csak mutasd fel a beszállókártyát!


Ez repülőgép, nem városi busz, ahova feltolakodsz, hogy legyen ülőhely. LOL

2013. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második: Wizzairrel utazik, ott ilyen nincs :(

Egyébként meg hihetetlen milyen emberek vannak, most komolyan tolakodni szeretnél egy jó helyért?

2013. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj. Butaságot mondasz második válaszoló. Az oké, hogy láthatóan még soha nem utaztál wizzair géppel. Semmi gond ezzel. De akkor minek válaszolsz egy olyan kérdésre, ahol konkrétan a wizzair szerepel a kérdésben?


Na akkor csak hogy te is tudd, amit a kérdező már nyilván tudott, különben nem kérdezett volna így és ilyet: a wizzairnél nincs előre kiosztott ülés. Amúgy például a Ryanairnél sem. Néhány speciális ülés van amiket előre le lehet foglalni külön díjért (első sorokba és a vészkijárathoz a szárny mellett ahol nagyobb a lábtér) de a többség aki nem fizet pluszban semmit annak nincs foglalt ülése. Az ülések nagyon nagy része szabadon elfoglalható az említett kivételeken kívül. Mindenki oda ül és oda tolakszik ahova nem szégyell meg ahova jut hely. Pontosan ugyanúgy mint egy BKV buszon. A különbség annyi, hogy a BKV buszon álló utasok is vannak, szóval azért tolakszanak ott, hogy egyáltalán le tudjanak ülni. Repülőn meg csak azért mert jobban tetszik ez vagy az a hely valakinek vagy épp együtt szeretne ülni ezzel-azzal valaki és nem idegen mellett.

2013. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem is tudtam. Azért írtam, mert én rengeteget repülök, de ilyenről még életemben nem hallottam. Repültem már Lufthansa-val, Alaska Airlines-al, Malev-vel, Virgin America-val, Airberlin-nel stb., de erről még nem hallottam.
2013. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na hát de az egyik se wizzair. Más társaság, más szabályok. Fapadosnál sokszor nincs kiosztott hely. Leginkább mert így gyorsabb a beszállítás. És nekik fontos a gyorsaság hiszen leszállás után 25-30 perccel már indul is tovább a gép. Normál társaságoknál jóval több idő van ilyesmire. Persze jóval drágább is a jegy.
2013. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igazuk van az előttem válaszolóknak.

A légiutaskisérők csak azt mondják,hogy kb hova kell ülni (kismamák,és gyerekek a páratlan sorba,stb... megt a többi utasnak azt,hogy kb merrefelé a gépen)

A tolakodás nem megoldás.Ha előre akarsz ülni,akkor WizzXpress jegyet kell venni azt hiszem,vagy plusz pénzt fizetni.

2013. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!