Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Maradnátok egy mama...

Nők! Maradnátok egy mama kicsi fia típusú férfi (43) mellett?

Figyelt kérdés

Jóval több mint egy éve ismerem. Az anyjával lakik, amin mostanra már túlléptem, elfogadtam, hogy kényelmes neki (habár megtehetné hogy különmenjenek anyagilag). Az viszont már furcsa és sok nekem, hogy mennyire az anyja hatása alatt van. Sokszor egy helységben tévéznek, közösen sütnek és jó harmóniában élnek, én meg mint csak szex kitöltöm a hiányzó rést a tökéletességhez. Én így látom az én szemszögemből. Úgy érzem hogy nem egy férfi van mellettem hanem egy kisfiú akinek ha felbukkan a mama az ő szava az első. Ha iszunk-eszünk valamit mindig a mamának is kell adni ami persze nem baj de örökkön örökké olyan gagyi hogy neki mindenhol ott kell lenni.

Hosszú távra nem tervez velem, csak elvan velem, ami persze adódhat az én életkoromból is (24).

Maradnátok egy ilyen "férfi" mellett vagy tipliznétek mielőbb? Mit tegyek?


próbáltam már szakítani de nem ment, mindig egymásnál kötöttünk ki. mivel jelenleg otthon dolgozok nincs sok lehetőségem más férfiakkal ismerkedni és így nehezebb.


2011. nov. 24. 09:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Aranyos lenne együtt megöregedni, a mami házába XD


Komolyra fordítva a szót: nincs közös jövőtök.

2011. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 bánomisén ***** válasza:
88%
Tipliznék minél hamarabb. Ebből normális kapcsolat sosem lesz.
2011. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
hát nem lesz...
2011. nov. 24. 10:01
 4/27 A kérdező kommentje:
csak nem értem hogy miért nem becsül úgymond meg. a másik így egy nő sem fog mellette megmaradni és nem értem ez miért jobb neki
2011. nov. 24. 10:02
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom miert is irtad ki a kerdest. Nyilvanvaloan nem vagy boldog, nem tetszik semmi, tudod mire kellesz, 20 ev kor kulonbseg. Mire varsz? Keress magadhoz valot, elvezd azzal az eletet.
2011. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Nekem van ilyen ismerősöm, 40 fölött, persze nincs nője és csodálkozik rajta. Párszor kifejtettem neki, hogy ameddig nem szakad le az anyjáról, addig nem is lesz, de ő inkább a nőmentes életet választotta, mert nem akarja megbántani az anyját. Na ő tudja.

A kérdésre a válasz: egy órát sem maradnék vele többet. Szexuálisan használjon ki mást.

2011. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Akkor sem kezdenék 20 évvel idősebb pasival,ha nem lenne az anyjához kötve. A szex ennyire nem lehet fontos.
2011. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem hogy aki nem tudott felnőni 43 éves korára, az már nem is fog. Neked van jövőd. Nélküle. Vele nincs.
2011. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%

Volt egy ilyen típusú párom. 17 évesek voltunk, szóval az érthető, hogy a szüleivel lakott/lakik. De az már szerintem annyira nem, hogyha az anyja azt mondta, hogy este pl. 8-ra hazaér, akkor annak úgy is kell lenni, mert hogy azt mondták. Rendben van, hogy tiszteli valaki a szüleit, és ez is lenne a természetes, de azért ez szerintem túlzás. Nem véletlenül lett vége a kapcsolatunknak. Szóval szerintem te is lépj ki minél előbb, és keress magadnak egy olyan társat aki nem tipikus anyuci pici fia.

19L

2011. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
nem nem ez nem normális!!!!az hogy esetleg valaki anyagi gondok miatt kénytelen otthon maradni mondjuk 28-30 éves kora környékén az még érthető mert mondjuk nem tud hova menni és nem tud hitelt felvenni,de ennyi idősen ez már nem arról szól hanem arról hogy ez neki így jó és a mami hatása alatt áll,lehet tudatlanul lehet tudatosan...ezt nem lehet tudni,de ez így nem frankó...
2011. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!