Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék, hova mehetnék?

Mit csinálhatnék, hova mehetnék?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, csak anyukámmal élek. Viszont ha lehetséges,rosszabb, mint a pokol. 4-5-ös tanuló vagyok, sosem csaptam be, semmi. Nem mentem el itthonról (nem is engedett) barátaim sincsenek. Mióta emlékszem, minden nap kiabál, hozzám vág valamit, megüt. Most egy éve kb szinte mindenemet kinőttem, de hiába mondom, nem érdekli. Inkább kiabál, közli hogy teher vagyok, és azokat a ruháimat amik még jók, a WC -BE (!!!) dobálja.... Nem tudom mit csinálhatnék, nem mehetek el itthonról.
2014. ápr. 17. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegény anyud, meg szegény te. Anyukád már nem hiszem, hogy képes változtatni azon amilyen, úgyhogy márpedig el kéne menned otthonról. Koleszba be, vagy nagyszülők, valami. Lehúz téged lelkileg ami sajnálatos. Te őt emelni nem tudod, mert be van zárva magába. Ne ragaszkodj a rosszhoz. Tudom, hogy az anyukád, de nem ez nem állapot, hanem leépülés emberileg.
2014. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van rokonod akihez mehetnél, mert akkor beszélj vele. Illetve azt is meg kellene beszélni, hogy a gyámságot átvegye. Ha nincs ilyen akkor esetleg iskolába osztályfőnökkel beszélhetsz. Itt persze az is számít, hogy milyen a viszonyod vele. Szóval ő szól a családvédelmiseknek. Esetleg megoldhatják, hogy bentlakásos kollégiumba kerülj.
2014. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs sajnos.
2014. ápr. 17. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!