Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem találok ilyen különleges...

Nem találok ilyen különleges barátot, akivel ilyeneket csinálhatnék. Ti hogy ismertétek meg egymást, nektek van ilyen barátotok?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, 19 éves lány, itt nem találom a helyem, jövőre szakot váltok. És félek nem találom majd meg a helyem. Szóval, akivel tényleg a legfelszabadultabb lehetek, akivel elmehetek rossz kocsmákba meginni egy sört délután, akivel ki tudnék ülni borozni valami eldugott helyre, este elmenni színházba valami kortárs darabra, elmenni valahová egy törekvő banda koncertjére. Átjönne hozzám főzni, művészfilmeket nézni. Kiülni hippinek öltözve piknikezni. Pókerezni. Jó könyveket és filmeket ajánlani egymásnak, amik nem túl populárisak. Bennfentes vicceket akarok. Elmondanánk egymásnak mindent, őszintén, kritizálva. Ha az egyikünk a sárga földig issza magát, a másik viszi haza, ha valaki szerelmi bánat miatta padlón van, a másik szedi össze és csinál vele dolgokat, amik elvonják a figyelmét. Én ilyen lennék, de nem találok társra.

[link]



2014. ápr. 14. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És az egyetem előttről nincsen társaságod? Így ezek alapján nem tűnsz annak a tipikus elveszett arcnak, nem lehet, hogy csak a hippi külső riaszt el sok embert?
2014. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nem is vagyok az. Általában azért visszafogottabban öltözök, sokszor teljesen átlagosan, csak ez a kép pont ilyen, a lefestett hangulathoz ez illett talán:) De, van, viszont szét van szórva a baráti társaságom az ország (sőt, a nagyvilág) kis pontjaiba, az én mostani városomban egy barátom van a korábbi társaságomból, de vele is eltávolodtunk sajnos, meg vért is izzad a tanulásban.
2014. ápr. 14. 16:31
 3/13 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy most se vagyok azért antiszoc, azt nem is bírnám, van pár 'haverom', de velük csak néha jó ellenni, nem az igazi. (nem vagyok sznob, semmi ilyen, nem azért mert lenézem őket, egyszerűen csak más dolgok iránt érdeklődünk)
2014. ápr. 14. 16:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Kicsit átérzem a helyzeted, éppen ezért nem is nagyon tudok tanácsolni semmi használhatót sajnos. De ha te közvetlenebb vagy az emberekkel, akkor szerintem csak idő kérdése. Viszont igazi barátot nem minden bokorban találni, azzal gondolom te is számoltál. :)
2014. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piriiiiii ***** válasza:

Hol laksz? :)

Én két évvel vagyok fiatalabb nálad, és pont ilyesmikre vevő.

Persze, ilyesféle barátom nekem is van, vele osztálytársak vagyunk - de mégsem a legjobb.

2014. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nyíregyházi vagyok, de pesten élek és tanulok:)
2014. ápr. 14. 17:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyíregyen hová jártatok el? (Csak kíváncsiságból.)
2014. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, én is ebben az évben kerültem fel Pestre, és bár elég sok új arcot megismertem, valamint akad egy-két régi is, a beülünk egy sörre és egyebek barátom nekem is messze van.:/ igazából én gondoltam már rá, hogy beülök egy kocsmába, hátha összefutok valami jó arccal, de sajna csak az ökör iszik magába.:DDD
2014. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem sincs ilyen barátom. Nagyon jó kis leírást adtál. :)

Idővel biztosra veszem, hogy lesz majd, aki szívesen melléd szegődik jóbarátként! A legjobbakat!

Melyik karon vagy / hova szeretnél átmenni?

2014. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, erre az egyedül beülni valahová dologra én is gondoltam, egyszer meg is csináltam, ültem ott, mint egy tök a baráti társaságok között kora este és az egyetlen ember akivel szóba elegyedtem egy spanyol turista volt, megjegyzem ő is részeg volt, azóta feladtam. :D

Politológián vagyok épp és a jogra szeretnék menni:)

2014. ápr. 18. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!