Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy szeretek kövér...

Normális, hogy szeretek kövér lenni?

Figyelt kérdés

6 éves korom óta vagyok kövér egyszerűen jól érzem magam így járok kondizni mindig azért,hogy a későbbiekbe el tudjam magam bírni.


Most 16 éves vagyok.


Sokan ezért kiközösítenek.


Szerintetek ez normális ,hogy én így érzem magam jól?


És ha ledagatoznak még bóknak is veszem.


Igen,és hogy megijedjenek 106 kg vagyok és 169 cm magas.



2014. ápr. 18. 21:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól érzed magad, akkor normális.
2014. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Az jó, hogy elfogadod magad és jól érzed magad a testedben, de ez sajnos már egészségre káros túlsúly. Ebből le kéne fogynod, ha nem zeretnél komolyabb betegségeket idősebb korodban.
2014. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt mondják, hogy olyanok legyünk, ahogy jól érezzük magunkat. Ezek szerint Te jól érzed magad így, amivel nincs semmi baj, csak arra vigyázz, hogy nehogy az egészségedre menjen. És ha belegondolsz ez előbb-utóbb egészségügyi problémákat fog okozni sajnos.
2014. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen....ezt már itthon is hallgatom,hogy fogyjál le...de én nem szeretnék...
2014. ápr. 18. 21:49
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

igaz én nem voltam dagadt, de 18 évesen már 120 kiló voltam.Majd a superbodyn megnyertem a junior kategóriát.

Elég feltűnő jelenség voltam az iskolában, főleg a tornasorban, a sok 60-65 kilós osztálytársam mellett.

2014. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Igen, valóban fogynod kéne, nem kell 40 kg-ra, mint a mai legtöbb fiú, aki vasággyal 40 kg, és a piszkafa lábán feszül a csőnaci. De valamennyit mindenképp le kell adnod az egészséged érdekében. :)
2014. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon soknak tűnik. Nem baj, ha nem vagyok vékony, sportos, kigyúrt. Egy kissé husis, mackós alkat még jól is állhat, viszont ha valaki tényleg kövér, az semmiképpen sem jó. Nemcsak a külsőségek miatt, hanem azért, mert nagyon sok problémát okozhat majd a jövőben az egészségedben. Ráadásul sok mindent így nehezebben, vagy kényelmetlenebbül tudsz megtenni, mint ha valamennyivel könnyebb lennél.

Ha ilyen nagy túlsúllyal rendelkezel, gondolom, túl sokat eszel. (Ha nincs valami betegség a háttérben.) Ezzel valószínűleg valamit pótolsz, ami hiányzik az életedből. Találd ki, hogy mi az.

2014. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, akkor nekem is. De 106 kiló egy kicsit sok. Nem félsz, hogy beteg leszel? Mondjuk cukorbeteg. Meg az izzadás nem zavar?
2014. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Valamit potolok ezzel? Ezen most kicsit elmélázom.......
2014. ápr. 18. 22:01
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egy 16 éves, 106 kilós, 170 magas ember nagyon furán nézhet ki, emellett nagyon egészségtelen és... Nos ha úgy érzed, hogy te szeretsz ilyennek lenni, az vagy önámítás, vagy agyi módosulás és pszichológus felkeresése erősen ajánlott. Ezt nem bunkóságból vagy rosszakaratból, hanem jó tanácsként mondom.
2014. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!