Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élet iróniája? Kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet iróniája? Kövér voltam, lefogytam és most egy olyan pasit szeretek, akinek a durván husis női típus jön be!

Figyelt kérdés

A durván husis nők csoportjába tartoztam. (115 kg)

Most az átlagos női testalkatúak közé és a pasi akivel randiztam, a randi végén elmondta, hogy szimpatikus vagyok neki de nem vagyok az esete, merthogy ő a "puha" lányokat szereti.


Most meg mi a francot csináljak? Kínomban nem tudom hova tenni az esetet. Kollégám az úr, ő hívott el randira mert még úgy ismert meg, hogy kövér vagyok. Mikor meglátott meg is lepődött de ezt akkor annak tudtam be, hogy tetszik neki a változás.


Ti mit tennétek a helyemben?


Férfiak! Beadnátok a derekatokat egy olyan nőnek, aki abszolút nem az esetetek, ha éppen szimpatikus?


Hölgyek! Ti vissza híznátok a nehezen leadott kilókból valamennyit, csak hogy tetszetek valakinek?


22L


2013. nov. 22. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ha külsőleg nem is az esetem, de belsőleg ragyog, akkor igen.


23/F

2013. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A 115 kilós nő az nem a "durván husis" hanem az már az ostromgép kategória.
2013. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hízz vissza, jobb így, egészségesebb. Legyél vidám, kedves és kérdezd meg: tetszem, amint vagyok? Aki bújt aki nem.
2013. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az itt a kérdés, hogy saját magadnak, hogy tetszel jobban! úgy, hogy lefogytál és egészségesebb vagy vagy úgy, hogy van rajtad jó néhány kiló felesleg? az a lényeg, hogy saját magadnak tetsszen amit a tükörben látsz! ;)

16/L

2013. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem híznám vissza senki kedvéért sem. Ha így érzed jól magad eszedbe se jusson, ráadásul huszonévesen ( de később sem) a 115 kg az egyáltalán nem is egészséges.
2013. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az Aliz?
2013. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy beadnám, ha annyira szimpatikus. Sőt hát akkor elég valószínű :) De akkor valahol végül is mégiscsak az esetem szerintem.


27/f

2013. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elhízottság NEM normális nehogy visszahízz. Mondhat bárki bármit, de szerintem az se normális ha valaki erre gerjed... Persze ha egy lány szép kerek/formás és nem csontsovány az szép, de a 115 kg -ra gerjedni .... baj van a fejben. Ne hízz vissza semmiképp.

Meg amúgy is, ha csak úgy kellesz neki akkor ez a pasi ugyanúgy felszínes és csak a külsőt nézi mint az amelyik kizárólag a szőke nagymellűekre bukik. Az ilyenre ugye élből rámondjuk, h felszínes r**adék ? Na akkor aki csak azért nem jön össze veled, mert nem vagy kövér micsoda?

2013. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is a duci csajok jönnek be, és én azt mondanám az előttem kommentelőknek, hogy nézzék mindkét oldalról:) Amikor egy pasi azért nem jár egy csajjal mert túl kövér, akkor azt megértjük. Most hogyha valakinek a ducik jönnek be, és azt akarja hogy a párja kivül, belül vonzza, akkor szerintem megérthető:)
2013. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam egyértelmű, ha le tudnék folyni, nem híznék vissza csak a férjem miatt.


Mert neki a teltebb lányok jönnek be. De én le sem tudok fogyni. Próbáltam én már kalóriát számolni, koplalni, többféle diétát is, de nem megy. Sok hormonproblémám van, emiatt gyerekem sem lehet, tehát ez nem kifogás, hanem tény. A dokim csak annyit tudott mondani, hogy 1400 kalória, és 160g szénhidrát, mert gyógyszert szedek.Ezt be is tartom. + heti 5x 1 órát mozgok. És semmi eredmény. Nem tudok mit csinálni.


Nehogy visszahízz csak miatta!!!!!!!!! Majd lesz más....

2013. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!