Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igazi férfi fizikai fájdalo...

Az igazi férfi fizikai fájdalom miatt soha nem sír?

Figyelt kérdés
Maximum csak erős lelki fájdalmak miatt?
2014. ápr. 20. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

aha persze, mert szerinted egy férfinek nem fáj k..urvára ha neadjisten levágják a kezét??

Deigen előfordul, hogy sír, de attól még férfi marad. Nem aszerint választok férfit, hogy sírt-e már..

2014. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Attól hogy valaki nem sírja el magát, ha meglátja hogy nincs lába, még nem ettől lesz igazi férfi, maximum a tűrőképessége erősebb.

Egy katona is csak azért vág fapofát ha golyót kap, mert már fel készült rá hogy idővel eljön az ideje ilyen dolgoknak is

2014. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a filmekben.
2014. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon ritkán előfordulhat, ha pl. hosszú évtizedek óta nem könnyezett, tehát a könnymirigyei elsorvadtak.
2014. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom... Még csak 16 vagyok, de egy ideje nem jön fizikai fájdalom miatt a sírás. Tavaly tört szilánkosra a kezem és haza kellett vele gyalogolnom 2km-ert. Olyan fizikai fájdalmat életemben nem éreztem, de valahogy nem bírtam sírni még ha akartam volna se. A káromkodás viszont jött helyette úgy fájt... az egyik lámpánál egy önjelölt rendrakó rám is szolt.
2014. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai fájdalmat felülírja a józan ész, hogy az égegyadta világon semmi értelme már a sírásnak, ha fáj, mert a gyerek is azért sír, hogy oltalmat találjon a szülőnél pl. És az elég furcsa lenne ha egy felnőtt ember oltalmat keresne valakiben. Lelkileg ha összetörik az más.
2014. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Három helyen tört el a kulccsontom, kib*szottul fájt mégsem sírtam hanem káromkodtam.A káromkodás csökkenti a fájdalmat :D
2014. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!