Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te kidobnál, ha nagyon messzir...

Te kidobnál, ha nagyon messziről állítanék be hozzád, de hívatlanul?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régi barátomat lepném meg, aki hiányzik. Miskolcon élek, ő Székesfehérváron. A netről ismerjük egymást, 4-5 évig voltunk jó barátok, aztán találkoztunk (2012 februárjában) és ő belém szeretett. Amolyan igazi szerelem első látásra. Egy hónapig ment utána a huza-vona, hogy miért nem szeretsz, nem érti ennek az okát stb. Tavaly ősszel ráírtam, de azt mondta túl sok idejét őrölte fel az, hogy ezen agyalt, nem tudott a céljaira összpontosítani. Én emlékszem, hogy még áprilisban is beszélgettünk, erre az volt a reakciója, hogy nem haraggal váltunk el ugyan, de sokkal könnyebb volt neki nem írni nekem. Egyébként helyes, aranyos srác, szüleim is megkedvelték. Programozó (nem kocka), sportol, van álma: ki akar jutni Amerikába. Az a "szlogenje", hogy aki elég kitartó, azt előbb-utóbb befogadják. Nem tudom, itthon van-e még, a címét sem ismerem, de biztos van aki segít. Rendőrség gondolom? Ha beállítanék valamelyik hónapban (miután elég pénzt összeszedtem diákmunkával) akkor becsukná vajon előttem az ajtót? Facebookon könnyű volt azt mondani, amit mondott. Nekem hiányzik a barátsága. Soha fickóval, mint vele nem találkoztam, akivel mindenről órákig tudtam beszélgetni. Támogatott, terelt a helyes ösvényre, végighallgatott, ha szerelmi bánatom volt stb.

Vinnék neki mojitot is, mert tudom, hogy az a kedvenc itala.

20l


2014. ápr. 22. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy kidobnálak, de nagyon nem örülnék. Nyíltan megmondta, hogy nem kellesz neki, akkor miért erőlteted rá magad?
2014. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy van -e valakije? Ez szerintem a legfontosabb. Ha nincs, simán beállíthatsz szerintem hozzá, és tuti örülni is fog neked. De ha van már barátnője, és esetleg éppen nála is van... -szívás.
2014. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Tipikus nő vagy kédező. Önzés, önzés, önzés. Persze bele se gondolsz, hogy milyen sebeket téphetsz fel...

Ha a barátnője akarsz lenni, csak akkor menjél.

2014. ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Önzés, önzés, önzés....ott a pont.


Nem elég hogy egyszer kib..sztál vele, újra megtennéd mert "jajjdejóvelebeszélgetni"...hagyd szerencsétlent.

2014. ápr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád, mit okozol neki ezzel, akkor nem kérdeznél ilyet. Ez kínzás. Szerelmet vallott, neked nem kell, de azért jó lenne, ha ajnározna, mert az neked jó érzés. Most vagy buta vagy, vagy szemét. Megérdemelnéd, hogy becsapja előtted az ajtót, aztán jöhetnél ide megkérdezni, hogy miért szemetek a férfiak. 20 évesen már több ésszel kéne rendelkezni.
2014. ápr. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Határozottan!


Nem azért, mert hívtalanul jönnél, és nem azért, mert messziről jönnél, hanem azért, mert önző és aljas vagy és csak akkor jutok eszedbe, amikor már nem kellesz senkinek. Mire begyógyulhatnának a sebeim, amelyeket a te hernyótalpad okozott, addigra jössz és felszaggatod. Mert neked úgy jó.


Hát nekem nem. Kösz, de inkább maradj otthon és szórakozz mással.

2014. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!