Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen közvélemény kutatásr...

Ti milyen közvélemény kutatásra válaszolnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy iskolai feladatként csinálok egy közvélemény kutatást (montázst) diktafonnal. Egy kérdés kellene csak,amivel random odamehetek emberekhez és feltehetem nekik.

Ti milyen kérdésre válaszolnátok szívesen? Valami érdekes téma, ami sok embert foglalkoztatna?

(Nagyjából gimnazista korúaknak tenném fel a kérdést: 14-18 éves korosztály.)


Köszi előre is!^^


2014. ápr. 23. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hiszel-e az UFO-kban?
2014. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az erotikát, nemi életet, stb-t, szóval az intim témákat leszámítva én bármire válaszolok.

De ha konkrétum kell, akkor legyen mondjuk a hőn szeretett Hoffmann Rózsa a téma. Hozzá úgyis minden 15/16-18 évesnek lesz egy-két szava.

2014. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiiii ***** válasza:

Zene. ZENE. Mit hallgatsz? Te zenélsz valamit?

Művészet. Mit gondolsz a művészetről? Szerinted is fontos dolog?

2014. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiiii ***** válasza:
Hoffmann Rózsa? Olyan, mint egy teknős, ez a véleményem.
2014. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-s, ne haragudj, de ez egy kamasznak unalmas téma.


Én a mai világról kérdezgetném őket, hogy hogyan látják társaikat, egy olyan "mai" gyereket is kérdeznék, meg egy normális, átlagost is, ők lennének azok akiket leginkább kérdezgetnék.

2014. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piriiiiii ***** válasza:

Nem haragszom, de én is kamasz vagyok, és engem eléggé érdekelnek ezek.

A kérdés pedig személyenként szól mindenkinek, tehát NEKEM, és én nem szeretek hazudni, tehát kénytelen voltam igazat írni.

Szerintem pont az nem érdekelné őket, amit Te írtál. Hogyan látod a társaidat? Hát izéééé, öööööö. Ez lenne a válasz.

2014. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Piri jól írja, meg amúgy is egyiknek sem saját véleménye lenne, csak amit hallott youtuben a nagy vlogosoktól. Kérdezd meg, hogy mennyit költenek a héten.
2014. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, és szerintem tartsuk tiszteletben a másik véleményét, nem vagyunk egyformák. Órákig tudnék dumálni pl. A mókusfajtákról, csak nem biztos, h másokat érdekelne/érintene. Az UFO-khoz és a zenéhez mindenkinek van köze és érdeklik is őket.

És igen, azt terveztem h különböző embereket kérdezek meg különféle csoportokból h lássam az eltéréseket.:)

De a mai fiatalsággal kapcsolatban nem teljesen értem, mire akarsz célozni, esetleg kifejtenéd, légyszi?:D


Illetve még az az ötletem támadt, hogy a csúnya beszédet fogom ecsetelni, h mi a véleményük róla az embereknek, szoltak-e, zavarja-e òket ha.más a környezetükben káromkodik. De ez csak egy ötlet.:)


És esetleg még valaki akiből kikívánkozik egy válasz?^^

2014. ápr. 23. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Zene, művészet (ezeket már előttem kifejtették)

Sport: fontosnak tartod-e, sportolsz-e, követed-e az olimpiát/focit stb.

Hobbi: Mi a hobbid, miért csinálod, mennyire mélyültél el benne (egész nap ezzel foglalkozol, csak néha-néha csinálod) Mióta csinálod stb.

Remélem összejön a közvéleménykutatás :))

2014. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!