Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús Anyukák, egy kis közvélem...

Porcukormókus kérdése:

Fiús Anyukák, egy kis közvélemény kutatás! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ti húzogatjátok a kisfiatok fütyijén a bőrt?

Mert vannak érvek pro és kontra, de kiváncsi lennék, hogy melyik a gyakoribb.


2012. nov. 3. 15:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mi a dokink tanácsára este a fürdésnél próbáljuk, de persze csak óvatosan.
2012. nov. 3. 15:56
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki hagyjam békén, majd szól ha kell.

Azért néha fürdéskor kitisztítom ha van benne pelenkaszösz vagy ilyesmi, de direktbe nem húzogatom.

4,5 hónapos

2012. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nyúlok hozzá, a gyerekorvosunk azt mondta, nem kell.
2012. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
75%
Fogja ő még magának húzogatni elég sokszor egy pár év múlva... :D :D :D
2012. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fürdéskor, de csak amíg magától felmegy. Nem erőltetem, de valahogy meg kell mosni. Ha nem mosnám, fehér túrószerű váladék rakódna le alatta.
2012. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4,5 hónapos a fiam, de nem húzogatom. A dokinéni azt mondta, hogy 8-9 hónapos korában kell majd elkezdeni.
2012. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! úgy gondolom én már elég szakavatott vagyok a témába. 3,5éves a fiam, végig jártuk mi is ezt a húzzuk, ne húzzuk kérdést. Besokalltam és elvittem sebészhez és urulógushoz is. Majd egy másik igen elismert gyermeksebész is megvizsgálta. Bizonyos időközönként vittük hogy lássa hogyan alakul. Nemrég jártunk ismét nála és azon az elven van hogy míg nincs baj, gyulladás, fájdalom, vizeletürítési nehézség, addig nem szabad bántani.... Ha logikusan belegondolunk van olyan ország ahol fel sem merül hogy hozzányúljanak, még máshol születés után körülmetélik és az is rendben van úgy...Szerintem ebben a témában sosem lesz ugyan az az álláspont.
2012. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán fürdetés után óvatosan felhuzom a kicsinek megnézem nincs e lerakódás amig pelus van nem kell huzogatni ez az én véleményem aztán fürdés közben lehet felhuzni és megmosni!Problémánk még nem volt! Másfél és 3ésfél éves fiuk anyukája
2012. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,a doki azt mondta hogy 2 éves korig nem kell,hagyjam,de ő havonta a tanácsadáson megnézte.
2012. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiamnak olyan kicsi volt a lyuk a péniszén, vagyis a bőrön, hogy kb fél évesen elkezdtem huzogatni. Csak annyit nőtt a lyuk, hogy rendesen bírjon pisilni. 4 éves volt, amikor elvittem urológushoz, aki a fitymaszűkületét 2 másodperc alatt helyre hozta. Láttam, ott voltam, nekem jobban fájt :(

Azóta semmi baj. A második fiamnak nem fogom bántani, csak letisztítom róla a váladékot. Ő 3 hónapos.

2012. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!