Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik ti mit szólnátok ha egy...

Pasik ti mit szólnátok ha egy lány bevallaná, hogy szeret titeket? Válaszolnátok nekem a lenti kérdésekre? Közvélemény kutatás.

Figyelt kérdés
Első gondolatotok mi lenne a lányról?? Tényleg egy pasinak kell ezt megtennie vagy lány is elmondhatja?? Elfutnátok vagy mit gondolnátok?? Ha véletlen nem szeretnétek a lánytól semmit ,hogy közölnétek vele?? Durván vagy gyengébben?? Ha barátok lennétek a későbbiekben milyen lenne a viszony hogy néznétek a lányra ha visszautasítanátok?? Értelmeseket nekem ez fontos felmérést végzek elsősorban pasik írjatok.

2013. szept. 4. 20:21
1 2 3 4
 1/31 Nem mondod :D ***** válasza:
81%

Lány vagyok, de már vallottam be pasinak az érzéseimet. A következő történt: -a reakciója az volt, hogy bocs, de még én sem tudom mit akarok

-utána levegőnek nézett, ami kb. azt jelenti, hogy nem akart tőlem semmit

-barátok voltunk előtte 5 évig, azóta nem beszél velem

Remélem segíthettem:)

2013. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
elmosolyodnék, megfordulnék a sarkamon és gyorsan síkítva elfutnék
2013. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Az biztos, hogy durván nem hajtanám el. Még ha nem is tetszik, de mindenképpen kellemesen érintene a dolog. Szerintem előjönnék valami olyannal, hogy sokkal jobbat érdemel nálam meg hasonlók, próbálnék nem bunkó lenni. És a továbbiakban nem hoznám fel a dolgot, mert gondolom kellemetlen lenne számára. Ha meg tetszik, akkor majd' kiugranék a bőrömből.
2013. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 4. 20:24
 5/31 A kérdező kommentje:
Még írjatok ilyen történeteket felmérés lenne
2013. szept. 4. 20:26
 6/31 anonim ***** válasza:

Én álltalában gyorsan beleszeretek a lányokba, úgyhogy. Viszonoznám az érzéseit.:D


19/f

2013. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Amúgy leközlöd az eredményeket valahol, vagy csak magán jellegű kutatás, aminek nem veted papírra az eredményeit, csak emlékezetből vágod, hogy melyiket mondták többször, mint nekem a borostás kutatásom?
2013. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
7es ez inkább magánjellegű kutatás
2013. szept. 4. 20:29
 9/31 anonim ***** válasza:

3#

A "te sokkal jobbat érdemelsz nálam" a legszánalmasabb duma és kifogás amit csak lánynak mondhatsz...

Velem speciel soha nem történne ez meg de azért elmondom mit csinálnék.

Ha egy tök ismeretlen vadidegen csaj jönne oda akkor elhajtanám félig gyengéden.

Ha egy olyan lány mondaná el akivel ismerjük egymást akkor szerintem megpróbálnám vele a dolgot, jobban megismerni stb. és megnézném kialakulhat-e ez kölcsönösen de visszakézből nem mondanék egyből nemet.

A többire nem tudok válaszolni mert olyan dolgokat feltételez amikbe nem tudom belelátni magam.

2013. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki mivel ha a pasi kezdeményez vagy megmondja a lánynak mit érez legtöbbször elutasítás a vége! Ezért inkább jobb lenne ha a lány mondaná meg mit akar! És ha elutasítják akkor még barátok lehetnek! És jókat beszélgethetnek és bulizhatnak együtt! Nekem is volt hasonló történetem!
2013. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!