Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem érdeklek senkit, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érdeklek senkit, mert egyedül vagyok és nincs miért boldognak lennem akkor hogyan játsszam el, hogy boldog vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják azután dőlnek az emberek miután már valaki talált egy kapcsolatot, de ha erre kilátás sincs akkor meg kell játszani máskülönben soha nem lesz senki.
2013. márc. 17. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a helyzetem és a kérdésem is! :(
2013. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
le kell sz@rni más véleményét és boldog leszel
2013. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Leszarom más véleményét attól még lehetek magányos.
2013. márc. 17. 21:26
 4/23 anonim ***** válasza:
én jókedvű vagyok, mosolygok, sokan nem tudják egyedül vagyok, ha beszélgetnek velem meg is lepődnek, hogy egyedül vagyok, sokat számít kifelé mit mutatsz, ehhez Neked kell tudni, mi az ami ebben segít, zene, sport stb.
2013. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Próbáltam... Egy ideig sikerül is, aztán valami mindig elrontja a kedvem és sorozatban bedől minden. Nem bírom tovább pár nélkül...
2013. márc. 17. 21:35
 6/23 anonim ***** válasza:

4#-nek igaza van!!

én is egyedül vagyok bár nekem most jó így, de senki nem gondolná mert abszolut nem vagyok depis,bezárkózott vagy hasonló.Egyszerűen neked kell tenni ellene h boldog légy, de azt viszont csak te tudod h mi tesz boldoggá.

Ha ez sikerül nagyobb eséllyel indulhatsz egy új kapcsolat felé mert mindenki azt fogja látni h veled csak jól járhat hiszen tele vagy élettel:D

2013. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De engem kizárólag egy társ tenne boldoggá!
2013. márc. 17. 21:37
 8/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, amíg egyedül nem tudsz boldog lenni (vagy legalábbis elindulni ezen az úton), addig egy társ se tenne boldoggá. Kutasd fel annak az okát, hogy miért nem jön össze neked egy kapcsolat, próbálj változtatni azon, amin lehet, másképp nem fog menni.
2013. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 LeftBehind ***** válasza:
Ez tényleg a legrohadtabb az összes ördögi kör közül. Nem kellek senkinek,mert nem vagyok boldog és nem vagyok boldog,mert nem kellek senkinek.
2013. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Nekem is hasonló a gondom, de próbálok nem rá gondolni, és a jó dolgokra koncentrálni, néha nem egyszerü, főleg amikor mindenki párban mászkál az utcán...
2013. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!