Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtassak ahhoz hogy egyedül is boldognak érezhessem magam? L

Figyelt kérdés

Sohasem voltam még szerelmes, úgy érzem. Néhàny pàrkapcsolatom volt eddig, viszonylag rövidebbek (pàr hònapig tartottak), melyeken nagyon nehezen tettem túl magam, de ha jött egy màsik sràc akit megkedveltem, szinte egy csapàsra elfelejtettem az elõzõt. Persze ilyen "új pasi"ra, aki kívülrõl-belülrõl ugyanúgy fel tudta kelteni az érdeklõdésemet, mint az ex, ritkàn talàltam, és így a "köztes" idõkben mindig sokat szenvedtem, amíg nem jött valaki màs. De aztàn rögtön kihevertem a régi pasit az új sràc megjelenésekor. Ha valakit megkedvelek, elkezdek görcsösen ragaszkodni hozzà, folyton õ jàr a fejemben, elképzelem a közös jövõt, stb. Aztàn ràjöttem minden kapcsolatom utàn, mikor màr elmúlt a ragaszkodàs (mert ugye jött a màsik pasi), hogy eddig egyik pasimba sem voltam szerelmes. Mindhez nagyon ragaszkodtam, de úgy gondolom, ha szerelmes lettem volna beléjük, nem tudtam volna "csak úgy" àtugrani rajtuk, mert jött egy màsik ugyanolyan jò, vagy még jobb pasi. Meg onnan is érzem, hogy nem voltam az, mert vannak fiú baràtaim, akikre tényleg csak batàtként tudok tekinteni, de velük egyszerüen mindig sokkal jobban el tudtam szòrakozni, sokkal jobban el tudtam beszélgetni, sokkal jobban megértettük egymàst, mint az összes eddigi pasimmal. Szerintetek miért ragaszkodom ennyire azokhoz a sràcokhoz, akik hirtelen megtetszenek nekem? Ez csak "fellàngolàs", nem szerelem, igaz?

Az a baj, hogy szinte igénylem, vàgyom arra, hogy valaki mindig ott legyen nekem, àtöleljen, csòkolgasson, elmondja mennyire szeret. Ha ezt nem kapom meg, hiànyérzetem van. Mikor kidobott a pasim, nem arra gondoltam, hogy õ màr soha többet nem fog àtölelni, hanem arra, hogy egy darabig bizonyàra nem lesz mellettem senki tàrsként. Tudom, hogy ez kapcsolatfüggõség, de mit tegyek, min vàltoztassak, hogy ne érezzem folyton azt, hogy nekem görcsösen kell egy tàrs, akihez tudok ragaszkodni? Szeretnék szingliként is boldog lenni (elvégre is fiatal vagyok...), de valahogy mindig ragaszkodni akarok valakihez. Nagyon nem bírom a magànyt, valakirõl mindig àbràndoznom kell. Ezen lehet egyàltalàn vàltoztatni, vagy aki ilyen beàllítottsàgú, az ilyen is marad?


2013. máj. 30. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Légy szerelmes magadba!
2013. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2013. máj. 30. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Végy egy műanyag barátot.
2013. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!