Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki levelezni?

Valaki levelezni?

Figyelt kérdés

Tudom ez a kérdés nem ide való, de nem tudom, hogy hol tudnám feltenni, a társaság meg jól jönne olykor. : )

Szeretnék hosszabb távon, tartalmasan beszélgetni valakivel úgy, hogy a beszélgetés nem pár levél után szakad meg.


Igen tudom, nem lett valami nagy bevezető, de azért egy próbát megér a dolog. : )


2014. ápr. 24. 14:10
 1/9 piriiiiii ***** válasza:

Én szívesen, de nem garantálom, hogy nem szakad meg a beszélgetés...

De azért valami infót megadhatnál magadról.

2014. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy mindenkinek szimpatikus lehetek, ezért ha ez állna fent, akkor megértem, hogy a másik nem szeretne beszélgetni, ugyanakkor ha már megszakad a levelezés, örülnék annak, ha az illető megírná az okát, hogy miért nem, vagy csak szimplán szólna, hogy ne várjak tőle levelet. : )



18 éves lány vagyok, de nem hiszem, hogy ez egy beszélgetésnél befolyásoló tényező lenne. : )

2014. ápr. 24. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van kapacitásod egyszerre több partnerrel levelezni, akkor írhatsz nekem is!
2014. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Oké.Ha van kedved,írj!
2014. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz. :)
2014. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piriiiiii ***** válasza:
Ez is megteszi, de olyasmire gondoltam, hogy enyhén árnyalhatnád mondjuk az érdeklődési körödet. :D Ha valaki idetéved, jó tudnia, hogy egy leendő politikussal, ügyvéddel, vagy egy heves állatvédővel vagy művésszel van-e dolga. :D
2014. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen témát emeljek ki, ami úgy árnyalná az érdeklődési körömet, mert nagyon sok dolog van, ami érdekel, de olyanról is szívesen beszélgetek másokkal, amiket úgy különösebben nem követek. : )
2014. ápr. 24. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is írhatsz! 22 vagyok és lány! :)
2014. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van még kedved :)
2014. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!