Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 20 éves koromig szinte...

Ha 20 éves koromig szinte semmi nem történt velem az életben lesznek gondjaim a későbbiekben?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 10:57
 1/7 piriiiiii ***** válasza:
Mire gondolsz, hogy semmi nem történt?
2014. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem volt barátnőm, sem haverom, bulizni sem voltam, tehát semmilyen élmények nincsneke
2014. ápr. 26. 11:16
 3/7 homo ludensz ***** válasza:
Gondjaid akkor nem lennének a későbbiekben ha olyasmi történt volna hogy 18 évesen végzetes baleset ér. Szerencsére ez nem történt meg. Gondolom unatkozol de elmehetsz olyan földrészre,országba ahol az is nagy dolognak számít ha valaki a 20-30 éves kort megéli.Afganisztán,Ukrajna....ott mindig történik valami.
2014. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó most miért kellett bunkóznod?
2014. ápr. 26. 11:35
 5/7 piriiiiii ***** válasza:

Felfogás kérdése. Ha felmerült Benned ez a kérdés, lehetnek gondok...

De ha pozitívan állsz a dolgokhoz, és van önbizalmad, akkor nem lesz gond. :) Menj emberek közé!

2014. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3-nak igaza van!


Nem dől össze a világ mert nem volt bnőd.


Nekem előbb lett sikeres vállalkozásom és alkalmazottaim, minthogy bnőm lett. Ez volt a fontos számomra.

2014. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát lehetnek olyan dolgok amiket pl nem tudsz majd kezelni.


Én 19 éves koromban kezdtem el bulizni eljárni stb. Most 22 leszek és nem volt barátom,de még ismerkedni se nagyon ismerkedtem.

Most lett egy jó barátnőm akinek már gyerek kora óta sok minden történt vele, 21 éves most de jó nagy élettapasztalata van sok mindent megjárt már,tapasztalt. Így amiket mond az életről nekem ledöbbentő, mert nem ebben nőttem fel,nem azokat tudtam amiket eddig.

Vannak szituk amiket nem tudok kezelni 22 éves létemre.Ami időnként eléggé aggaszt.Szerencsére ő segít nekem.


Gondjaid lesznek szerintem ettől függetlenül,mert lesznek olyan helyzetek amiket majd nem tudsz kezelni pl mert nem tapasztaltad még meg.

2014. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!