Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire volt...

Szerintetek ez mennyire volt bunkóság tőlem?

Figyelt kérdés
Tegnap utaztam a buszon elég sok cucc volt nálam és éppen egy kemény lábedzés után voltam, erre egy idős néni szatyorral közeledett felém szemmel láthatóan úgy, hogy jólenne ha átadnám a helyem. Én úgytettem mint ha észre se venném és csak bámulnék ki a fejemből valamin gondolkozva, erre egy mögöttem ülő csaj átadta neki a helyet. Normál esetben én is átadtam volna csak így sok cuccal és kondi után úgy hogy menni is nehézkes nem hogy végigállni az utat inkább így oldottam meg. Gondolom egy bunkó parasztnak gondolt a csaj pl h nem én adtam át a helyet. Ti mit tettetek voltna a helyemben?

2014. ápr. 26. 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Most minek kell fényesíteni a nőket?Komolyan attól lesznek jobbak, mert nem megerősített adatok alapján 90%-ban ők állnak fel a buszon?Ezt senki sem gondolja komolyan.


De szerintem jó volt ez így, ahogy történt.Maximum akkor kellett volna magyarázkodni, hogy most nem vagy abban az állapotban, hogy állva utazz, ha megkért volna, hogy add át a helyed.De ez ugye nem történt meg, tehát nincs miről beszélni.

2014. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

" Egy nő betegen, terhesen, öregen is képes végigállni egy utat"


Akkor minek kérik el az ülőhelyet a buszon az idősek?Mert idős nénikből állva utazót nem látok sűrűn.

2014. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz azzal, hogy mások bunkónak tartanak-e. Nem ismerik a körülményeket, nem tudják, hogy miért nem állsz fel. Ha meg valaki le akar ülni, nyissa ki a száját, és közölje, magadtól nem kell felpattanni. Ha meg kérik, mondd, hogy ne haragudjon, de ülni szeretnél ezért meg azért.
2014. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmenyire. Ha megkért volna rá szépen és te úgy utasítod vissza akkor bunkóság lett volna. De nem tudom milyen jogon várja el bárki is, hogy neki csak úgy átadják a helyét anélkül, hogy megkérné rá.
2014. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!