Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kérdéseket tennétek...

Milyen kérdéseket tennétek fel egy menekültnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több mint egy éve beszélek egy pakisztáni fiúval, aki európába jött dolgozni stb. de a vízuma lejárta után illegálisan utazott és menekült lett. Olaszországban ül egy táborban.

Abba szeretnénk hagyni a beszélgetést, az egy évi álszerelme véget ért, megunta, én pedig úgy gondoltam, ha már ennyi mindent megtudtam róla, érdemes lenne felhasználni valami értelmes célra, nem csak elfelejteni jövőre. Értem ez alatt, hogy megmutatni, milyen egy igazi menekült fiú élete, aki "nem így tervezte"...

Gondoltam ha még hajlandó velem normálisan beszélgetni ls megengedi, feltennék neki pár kérdést összefoglalóan, de már tényleg sok mindent tudok róla.

Nektek lenne valami amit szívesen megtudnátok róla, amire kíváncsiak vagytok? Befejezte az egyetemet, muszlim, elhagyta a magyar tábort és beszélt a különbségekről Olaszo. és Magyaro. között, ezekhez is nyugodtan és ha megengedi feltenném neki.

Várnék sokfélét, elég nyitott akármiről beszélni! :)

Szerintetek hülyeség? Vagy megsérteném vele? Szeretném ha belelátnának az emberek hogy nem csak betolakodók és vadásznak a csajok után... Láttam az érzéseit, és szerintem érdekes! Még egy cikk is lehetne belőle :)



2014. ápr. 27. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen: mi a francnak jött Európába?
2014. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy elte meg azt, hogy mindenet hatrahagyva nincstelenne valt? Mit hagyott pakisztanban? Hogy tudja ezt feldolgozni? Uj lehetosegkent eli meg vagy pedig ugy, hogy mindennek vege? Tud e hianyzoni egy olyan haza szamara, amit el kellett hagynia a sajat biztonsaga erdekeben? Mihez kezd most? A csaladja egyutt maradt? Mibol el, hol lakik, mit eszik? Alberletben fogja leelni az eletet, vagy lat kilatast arra hogy "normalis" eletet eljen? Latott gyilkolast amikor elmenekult? Kit hibaztat a tortentekert?
2014. ápr. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Megtörtént a faggatás, igaz még hamarabb mint a válaszotok, így 1-2 kérdés kimaradt, de a lényeg benne van :)

Köszi szépen!

2014. máj. 1. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!