Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok már megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok már megbízni egy lányban sem, miért érzem azt, hogy másra sem jók a szexen kívül és, hogy úgysincs olyan lány, akivel boldog lehetnék, mert megfogna jellemre? Hogyan lehetnék újra pozitív gondolkodású a lányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve volt egy lány, akivel úgy éreztem jól megvagyunk és jól alakul a kapcsolatunk, szép is volt és jellemre is rendben volt, ráadásul ugyanolyan szex imádó perverz állat volt, mint én, de aztán csúnyán csalódnom kellett benne. Nem szertném részletezni, de voltaképp egy álszent nőszemélyről van szó, akiről tudom, hogy a mostani párját is simán megcsalja. Nos ez csak egyik, mert aztán más lányokkal már annyira sem jutottam, mint vele azóta, annyira gátat, falat húzok magam köré, hogy csak a szexig viszem a dolgokat, aztán dobom is őket, nem érdekelnek úgy, mint emberek a lányok már soha többé, pedig én is egy igazi lelkitársra vágytam sokáig és tényleg nem csak lyukra hajtottam, ma meg már inkább a rossz fiúk közé tartozom ilyen értelemben, nem érdekelnek a lányok, mint személyiségek csak a szexet akarom tőlük, de így sem vagyok boldog, mélyen belül még mindig a lelkitársam keresném, de már nem érdekel, mert nem hiszek és nem bízok a lányokban.
2012. dec. 21. 03:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lépj tul azon a qurvan.

Tanulj meg felejteni.

Es keress egy tisztességes lanyt!

2012. dec. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem a fiúknál kellene próbálkoznod. Egy ötvenes férfi biztosan tudja, hogy mi kell neked és kiváló lelki társak lesztek.
2012. dec. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert egy kapcsolatot nem tudsz a lelkedben lezárni, nem más emberek tehetnek, és nem kéne másokat tönkretenni.

Mert ez meg a te jellemedről árulkodik.

Egy igazi faszi meg, ha szerelmi bánata van, nem más csajokat dönt meg, hanem elvonul a barlangjába sebet nyalogatni.


Van még mit tanulnod kisfiam.

2012. dec. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert már rájöttél, h milyenek a lányok.
2012. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem veszed észre, hogy ugyanolyanná váltál férfiban, mint a volt barátnőd nőben? Ahogy a volt barátnőd is csak egy éjszakára használja a másikat, ugyanúgy csak te is arra használod a lányokat...


Igen is léteznek rendes lányok, mint ahogy rendes fiúk is, csak meg kell találni őket, bár tény, hogy manapság ez igen nehéz feladat. Lassan nem létezik más ismerkedő hely, mint a discok, ott meg nem csoda, ha nem akad "rendes lány". Ne add fel a reményt, de ne válj magad is olyanná, amit gyűlölsz a lányokban, mert ha így lát meg téged egy "rendes lány", akkor nem véletlen, hogy te sem kellesz majd neki. Nekem is elég sokat kellett várnom, hogy végre olyat találjak, akit igazán szerethetek és becsülhetek. Megérte várni! :)

2012. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindig is ívből próbáltam kerülni az olyanokat, mint te. Valaki sérülést okoz neked és olyanokon állsz bosszút, akik baromira nem tehetnek róla? Hogy aztán ők is ezt ismételgessék?


Grat.. te is hozzájárulsz a társadalmi kapcsolatok tönrketételéhez.

2012. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet h nem tehetnek róla, de ők is ugyanazt csinálnák a kérdezővel, mint a korábbiak, ha lenne rá lehetőségük.
2012. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 7/7

Pontosan. Épp erről van szó, ha jó vagyok a lányokhoz, akkor kihasználnak csak,ha rossz vagyok hozzájuk, akkor tisztelnek és megtesznek bármit értem. Én már rájöttem, ahogy te is látom rájöttél erre.

2012. dec. 21. 13:48
 9/11 anonim válasza:
Biztosan akkor én működök fordítva, de én azokat tisztelem, akik engem viszont... Nekem soha sem a "rossz fiúk" jöttek be, mert azokban ugyan hogyan lehetne megbízni??
2012. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ez a nevem! ***** válasza:

Ez így hülye felfogás!Azért mert valakiben csalódtál,nem másokon kell megbosszulni,akik esetleg még igazi társaid is lehettek volna!Lehet hogy közben veszteni valód is volt,elvesztettél egy tisztességes lányt,aki viszont tisztelt volna téged!Erre nem gondoltál véletlenül???

Az ilyen fiúk és lányok meg meg is érdemlik az élet pofonjait,ha nehezen tanulnak belőle!

Sajnos pont én is ilyenek miatt eleget csalódtam,de én nem álltam bosszút másokon,mert nem gondolkodtam így,mégha okom is lett volna rá!Hosszútávon igaz ez a közmondás:Mindenki azt kapja vissza az életben,amit másokkal tett!Nyugodj bele az a lány is pofára fog esni egyszer majd.

2013. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!