Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha követ a...

Lucyynna kérdése:

Mit csináljak, ha követ a takarítónő?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel(kincsővel) éppen ültünk a szolfézs terem előtt , vártuk a tanárt(zsuzsa nénit), aztán láttuk a vörös hajú takarítónőt aki két harmadikos fiút ütögetett a felmosóval xd. Én meg a kincső néztük a takarító nőt nagy szemekkel, és tátott szájjal, amikor is ránk nézett, legalább is rám KIDÜLLETT szemekkel, aztán rám ordított, hogy mit bámulom. aztán mondom, hogy ez nem minden napi látvány, és azt mondta nekem, hogy: -Nem láttál még engem bunyózni?? xDD én mondom hogy bocsánat nem. Aztán azt mondta, hogy beszálok? és az arcomba izéte a felmosót, én pedig a kincsővel elröhögtem magam, és sivitozva kisírt röhögő szemekkel röhögtönk, és röhögtem, annyira hogy az már fájt, aztán meg folyamatosan követ a folyosón és düllett szemekkel néz engem ha meglát, aztán bementem végre a szolfézs terembe a kincsővel mert megjött zsuzsanéni. akkor már biztonságban tudtam magam, de előtte a folyosón észrevett a takarító nő, és KÖVETETT A SZOLFÉZSTEREMBE!!! Aztán meg éppen ültünk a kincsővel, amikor benyitott zsuzsa néni szeme láttára, mindenki rá nézett ő pedig ENGEM NÉZETT DÜLLETT SZEMEKKEL!!! aztán mindenki felröhögött. AZÓTA IS HA MEGLÁT KÖVET!!!!!!!!!!!!!!! Mit tegyek??

2014. ápr. 28. 18:24
 1/7 anonim válasza:

Ez a sztori XD Köszi,hogy feldobtad a napom :P

Amúgy szerintem.. KERÜLD!

2014. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xD szívesen. Megpróbálom, de szinte az egész suli fél tőle. Már egy egész regényt lehetne írni belőle. :D
2014. ápr. 28. 18:58
 3/7 anonim válasza:
Akár egy jó horror is készülhetne belőle :P Használjátok ki XD
2014. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah :D ki is fogjuk. De ez csak egy történet a suli legendái közül... xd
2014. ápr. 28. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok :)
2014. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz?:D
2014. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hátt..csak privien mondom :D
2014. ápr. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!