Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti mit vártok/várnátok el egy...

Ti mit vártok/várnátok el egy takarítónőtől heti egyszeri takarításnál? Van kényes rész, amire háklisak vagytok, hogy rendben legyen?

Figyelt kérdés

Magánlakásra gondolok, napi max. 4-6 óra alatt elvégezhető. De nem is ez a lényeg. Van olyan rész, kis ficak stb., amit megnéztek/megnéznétek, ha készen van és elment? Hogy vajon azt észrevette-e, kitakarította-e? Szólnátok neki legközelebb (szépen) vagy morognátok addig, amíg ki nem készültök és újat kerestek helyette? :)

Tudom, hogy mindenkinek más lehet a mániája, de érdekelne, hogy nektek például mi ilyen vagy mástól mit hallottatok?



2013. okt. 30. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát én 4-6 óra alatt a 90m2-es házamat makulátlanra kipucolom, szóval ennyi idő alatt mindent megnéznék. Akkor keresnék csak mást, ha 3-4 alkalom után is rendszeresen vannak takarítatlan, poros helyek.


Nem nézelődnék specifikusan egyvalami után, ennyi időbe mindennek bele kell férnie a tükröktől a sarkokig.

2013. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, hát ez függ attól is, hogy az ember elidőzik-e egy hónapok óta ki nem takarított konyhában vagy egy alapvetően rendbentartott konyhát kell szinten tartania.

Olyanra gondolok, hogy mi az, amit rögtön kiszúrnál, hogy na, azt nem takarította ki?

Pl. wc hátsó részére tesz valaki egy kis fogkrémet és miután elment a takarítónő, lecsekkolja, hogy az onnan letörlődött vagy ott bizony nem takarított. Vagy mittudomén.

Lehet teljesen beteges és nemnormális elvárás is.

2013. okt. 30. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A wc hátulja is porosodik egy hát alatt, szóval normális elvárás, hogy törölje le (én magamnak le szoktam).
2013. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Porszivózás az elérhető,de eldugott helyeken. (nekünk ilyen a kanapé mögötti rész,nem látni,de könnyen be lehet nyúlni porszivóval)
2013. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen , a wc körüli részek is fontosak, megnézni hogy vízköves -e mondjuk ha van tusolótok , vagy a csap . Ha van mozdítható kisebb szőnyeg,alatta ki van-e porszívózva . Ha gyors a takarítónő,akkor 4-6 óra alatt elég sokmindent megtud csinálni . Még ha a konyhában zsíroldózni is kell,az sem tart olyan hű de sokáig .
2013. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!