Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekes édesanyák,...

Többgyerekes édesanyák, akikhez jár takarítónő? Esetleg takarítónők vannak itt, akik többgyerekes családnál dolgoznak?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni hányszor megy egy hónapban és miben segít, mennyi időt van ott. Köszönöm!
2014. ápr. 17. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Én voltam egy 6 gyerekes családnál.Én ott laktam. Gyerekeket is rendeztem, meg a házat is.

ha csak beugrósnak kell, akkor heti max. két alkalom elég lehet egy nagyobb takarításhoz, meg mosáshoz. Én szerettem ...

2014. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmékhez jár hetente 1x 4 órát van ott.Csak takarít,mosni vasalni stb nem kell neki.Tesóm azt hiszem havonta egyszer megy "nagytakarításra",egy családhoz,de akkor 8 órát ott van,és mosni is kell.
2014. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, nálam egyelőre másfél gyerek és egy kutya van. Takarítónő hetente egyszer jár (sztem ez a pici születése után sem fog változni). Reggel 8-ra jön és kettőig marad. 85 nm-es a lakás. A feladata a standard takarításon kívül (portörlés, bútorok takarítása, fürdő-wc-mosókonyha rendbe tétele, terasz lesöprése, felmosása) 3 havonta ablakmosás, időnként a hűtők kitörlése.
2014. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első, ha nem vagyok indiszkrét, ez melyik országban volt és mennyiért vállaltad? Gondolkozunk bentlakásos bébicsőszön az első időszakra, csak nem tudjuk, h mennyi az annyi... Privátban is válaszolhatsz, ha nem tartod publikusnak. Köszönöm.
2014. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt országon belül voltam.Saját szobám volt,saját fürdőm.Ha nyaralni mentek vittek, ha vásárolni-fizették- vittek.Én családtagnak éreztem magam.

Havi 90 ezret kaptam érte,meg a plusz dolgok (ruhák, ilyesmik).

Én akkor 18 voltam, ennek 7 éve.

2014. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


Nekünk 120 nm-es a ház és standard takarítás kellene illetve vasalás. 2.5 gyerekünk van eddig. :D Akkor talán jól számoltam, hogy heti egyszer 8 óra az elegendő lenne. 3 havonta ablak-, függönymosás.

2014. ápr. 17. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, sztem ez függ attól is, h mekkorák a gyerekek (csúszik-mászik, oviban-suliban délutánig). Ha még nem ovis, akkor lehet, h én egyszer kérnék pluszban egy fél napot is a felmosás, maszatos kéznyomok megszüntetése ilyesmik céljából, ha nem lenne elég az egy alkalom.
2014. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt is át kell gondolni, köszi. Bár 2 ovis van és egy még a pocakban. Naponta így is porszívózok és felmosok, mert van egy kutyusunk is, aki bejárhat a házba. Szóval ezzel kezdődik a reggel.
2014. ápr. 17. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
2 pici gyerek van, 250 nm a haz, heti egyszer jonnek takaritani es vasalni. 1 gyerekkel is jartak, mert sok a munka. Mikor egy ember jart, itt volt 6-8 orat is, most 2-3-an 5 ora alatt vegeznek. De emellett azert ott vannak a napi teendok nekem, de igyis oriasi segitseg.
2014. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!