Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan viszonyultok az...

Gelu23 kérdése:

Ti hogyan viszonyultok az erdélyi magyarokhoz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 18:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Bárcsak újra egy hazában élhetnénk!!
2014. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Mikatink válasza:
75%
az erdélyi magyarokkal nincs semmi problémám, csak azokkal akik éket vernek közénk (rájuk akarnak haragítani minket) azzal, hogy ide jöhettek szavazataikkal beleszólni az életünkbe
2014. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
mi az az erdély?
2014. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Tom Benko ***** válasza:
100%
Sajnálom őket, hogy néhány magyarországi politikus olyan aljas módon kihasználja őket a saját céljaikra.
2014. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Engem az előbb lehülyézett privátban egy erdélyi. Meg vagyok döbbenve, mondom is magamba', aszta e cse, hát dájszeámá, lehülyézett.


Már csak az a kérdés, hol van az az Erdély, eszik-e vagy isszák-e?

2014. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
én is erdélyi magyar vagyok..szerintem nincs különbség az erdélyi magyarok és a magyarországon elő magyarok között,hisz mind emberek vagyunk
2014. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
ajánlom mindenkinek, hogy előbb vizsgálja meg lelkiismeretét, s utána mondjon véleményt! Természetesen a __személyes__ tapasztalatok a mérvadóak!
2014. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Nagyon jó a kapcsolatom velük, azokkal akiket ismerek. Ők is emberek, vidéki emberek, akik jóval nagyobb százalékban becsületesek, kedvesek és segítőkészek, mint pl. a Pestiek.


De közöttük is vannak hamisak, úgymond árnyékszékelyek. Hol nincsenek, önző, irigy, silány arcok...?


Minden magyar emberre úgy tekintek mind testvéremre és a nem magyarokra mint féltestvéreimre. Számomra nincs idegen csak leendő barát.


Több öröm ér, mint csalódás!

2014. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
64%
Én is bírom őket, kiváve, ha szavazott itt, és nem itt él.. Akkor ne szavazgasson az én bőrőmre....
2014. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Igyekszem ugyanúgy viszonyulni hozzájuk, mint másokhoz. Persze annyi kitüntetett szerepet nyilvánítok feléjük, hogy (mivel átléptem a határt és náluk mégis otthon vagyok), kedves testvéreimként köszöntöm őket.
2014. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!