Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan viszonyultok az...

Gelu23 kérdése:

Ti hogyan viszonyultok az erdélyi magyarokhoz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 18:05
1 2 3
 21/24 Rex Andy válasza:
43%

Egy regi szekely kozmondas durvan igy szol : " Szekely sz*rta magyart,- enne meg a sz*rat."

Bocs kisse durva a fulnek de gondolj cask bele.

Ezt a vicces mondast apai nagyapam mondta, aki az elso-, masodik Vilaghaboruban huszarkent szolgalt a Magyar Honvedsegben. Atelte veszteskent, de sosem szidta az anyaorszagiakat.

2014. máj. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
87%

Én csak azt nem értem, hogy azoknak, akiknek a 80-90-es évek is őskor, mi a jó fenét lovagolnak olyan dolgokon, ami ennél sokkal, de sokkal régebbi. Mert divat?

SOha nem lesz Magyarország, és már elég kevés olyan olyan ember él azokon a területeken, akik a volt Magyarországon születtek.


Román állampolgárok, és eszükbe sem jutna MO-hoz tartozni, ha jobbak lennének ott a körülmények. AZ Ausztriában élő magyarok miért nem csinálnak ilyen balhét? Mert jobb nekik ott, ahol vannak. Ennyi.


A rosszabb felől akarnak a jobb felé menni, és jelen pillanatban mi még a jobbak vagyunk. Ha Románia jobb hely lenne, nem akarnának ennyire magyarok lenni. EZ a nagy igazság.

2014. máj. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
így van most már a kultúrnemzetek időszaka következik, ami a gazdasági alapokon keresztül fog megnyilvánulni.. "oda megyünk lakni ahol tejet kapni"
2014. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%
én kicsit tartok tőlük mert felmerül a kérdés mi van ha Vlad depes (Dr.akula) már megharapta őket :S
2014. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!