Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki cigizik, az mikor kezdte,...

Aki cigizik, az mikor kezdte, milyen okokból? És esetleg miért folytatta?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

15 évesen, mert csak. Nem akartam kilógni a sorból, most meg már nem tudok és nem is akarok leszokni.


Józsi

47/F

2014. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

A többségnél ez a válasz lesz burkoltan:

Miért kezdte? Birkaszellem

Miért folytatta? Gyenge akarat

2014. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én 13-14 évesen kezdtem, először kíváncsiság, majd az egész osztály ment suli után cigizni a focipályához :d aztán középsuliban és főiskolán, egyetemen kisebb megszakításokkal végig cigiztem, majd nekiálltam dolgozni és akkor még 1-2 évig szívtam, de akkor már több, mint egy dobozzal szívtam naponta.

Aztán sok dolog közbejött, új életet kezdtem. Leraktam a cigit, nekiálltam sportolni, sokkal jobb a közérzetem, boldogabbnak érzem magam, nem büdös a ruhám, nem sárgák a fogaim, a körmöm nem nikotinos, az arcom újra kisimult és kerek lett az arcom. Sokkal jobban érzem magam! A cigipénzből pedig minden héten meglepem magam egy új cipővel, vagy ruhával, vagy valamivel.

Nekem megértem, hogy 3 éve letettem a cigit. Nagy akaraterő kellett hozzá, még a mai napig is az kell! Nem könnyű, de megcsinálható!

29 F

2014. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az egészség / dohányzás kategóriában több választ kapsz erre
2014. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14 évesen, mert kíváncsi voltam. Még csak nem is kínált vele előtte senki. Aztán rászoktam. Nem tudom le tudnék -e szokni, nem is próbáltam, afféle hobbim lett a cigizés. Mikor untkozok vagy ki kell valamivel tölteni az időt akkor jól esik egy szál.
2014. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekelt hogy milyen és kipróbáltam

Megtetszett

Hétvégente bulikban vagy néha szabadban lelkizések közben jól esik

Nem kívánom alapjáraton teljesen meg vagyok nélküle

2014. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
en ha jol emlekszek ugy hogy olyan 13evesen szilveszterkor arra gondoltam h kellene csinalni valami eksztrat, rendkivulit ujev alkalmabol, es a cigizes jutott eszembe, tudtam h van othol cigi mert apam regeben dohanyzott, de akkor mar leszokot,megkerestem a cigit lementema pincebe es ragyujtottam. nagyon tetszett a dolog, nem is kohogtem meg semmi, igy egybol eldontottem h ezt maskor is megismetlem....es ez azota tart.nemis akartam soha leszokni, nekem tetszik!!! Most 29 eves vagyok
2014. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15 évesen kezdtem. Előtte sose kínáltak cigivel.

Elmentünk bevásárolni egy bulira, és kíváncsiságból vettem egy doboz cigit. Rágyújtottam, és tetszett. Élveztem, és még mindig élvezem a dohányzást.


A birkaszellem teória hülyeség, nem ismertem egy olyan elvetemült, gyökér embert se eddig, aki azért kezdett el dohányozni, mert az menő. A csapból is az folyik, hogy a dohányzás gáz.

2014. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
14 evesvagyok 7. ev vege fele volt az 1 slukk egy osztajtarsamtol de akkor meg nem tetszett es inkabb sorozgettem nyar vegen meg a tesom vett es akkor mar egyre jobban tetszett 8. ba szoval most ev elejen pedig osztajtarsam hetente vett 2 3 dobozzal es megszokotta valt a napi 4-5 szal de o mar leszokott es igy mostmar sodrom nagyon finom foleg izesitett dohanyyal
2014. máj. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14 évesen. Mert nagyon kemény punk-rocker voltam, és azok meg mind cigiznek. Azért cigizek még mindig mert szeretek. Kívánom, jólesik.
2014. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!