Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan 15-17 éves lány...

Van itt olyan 15-17 éves lány akit nem csak a hétköznapi sza*ok érdekelnek és lehet vele normálisan beszélgetni? sajnos az én ismeretségi körömbe nem nagyon van olyan, és mellette még nem is csúnya

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Tudom hát, ronda vagy:)
2014. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hat a vegen lehet te koppannal.;)
2014. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2014. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

6os: tudod, that akward moment when you realize that te is csak a gép elött ülsz, és nincs jobb dolgot, hogy erre a kérdésre válaszolj.

és that awkward moment when you realize ez igaz rám is.

Hoppá:D Bocsi az offért. Kérdező, ebben a korban nincs sok ilyen lány. Legyen hobbid (de olyan szinten, hogy emberek közé is ki kell mozdulni), aztán ott lesznek olyan emberek akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek mint te.

2014. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es tudod a hobbim a foci és olyan suliba is járok ahol csak fiúk vesznek körül
2014. máj. 31. 14:16
 16/16 anonim ***** válasza:

igen, de van barátom. de ha nem párkeresés céljából írtad ki, csak simán barátkozni akarsz, nekem írhatsz nyugodtan :)

16/l

2014. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!