Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki online amikor...

Ha valaki online amikor ráírok facebookon, de az üzenetet nem láttamozza le, meg nem válaszol, akkor is biztos hogy látta?

Figyelt kérdés
Szóval biztos látta hogy ráírtam, csak nem akar válaszolni?
2014. máj. 3. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mobilról van, megesik, hogy elkeveredik. Ha webről, valószínűleg látta.
2014. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valószínűleg el sem jutott hozzá.
2014. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Nálam gyakran 20 perc késés van a valódi onlányság és a kilépett státusz között.


Plusz legutóbb egy fontos üzit valamiért csak két nappal később jelzett ki a fércbúk.

2014. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan próbáld már ki, hogy valaki írjon így Neked és figyelj, tapasztalj!


Szerintem azzal "láttamozza le", ha megnyitja, vagy nincs nála más megnyitva és automatikusan hagyja első helyre kerülni a leveled.

Amint mással törődik, különben miért lenne online, ő dönti el érdekled-e..... esetleg hagyja későbbre. Kap egy bim-bammot, egy pöttyöt az új levélről, de.........:

sokkal rosszabb, mint a kérdésedben feltételeztél.

Meg sem akarta nézni, nemhogy válaszolni?!


De mondom próbáld ki úgy, ha Neked írnak, kiderül mit lehet variálni, de kb. teljes közönnyel állnál levelező viszonyban.

2014. máj. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gépről van, akkor tuti látta. Kiírja, ha új üzeneted jön. És akkor felugrik a chat ablak is, az üzenettel, még az üzenetet is eltudom olvasni, anélkül, hogy kiírná a másiknak "látta 12:28". De ha a chat ablakba belekattintok, akkor már kiírja, hogy elolvastam.
2014. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!